Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetne velem valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a barátommal. Az évfordulónk előtt 2 nappal. Nagyon fáj csak sírok egész nap. Szeretnék egy sosrtársat/lelkitársat akivel tudnék erről beszélni.Aki hasonló helyzetben volt/van kérem segítsen!
2011. okt. 14. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem rosszabb történt, a vőlegényem hagyott ott az esküvő előtt egy hónappal... Nyáron történ, most kezdek rendbejönni.
2011. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokunk élt át ilyet és hasonlót. Én 3 napig nem ettem, nem aludtam, kiszáradtam, lila volt a szám, reszkettem olyan gyenge voltam. Csak céltalan kóvályogtam, kisírt szemekkel az utcán, azt hitték be vagyok lőve, féltek tőlem az emberek. Idő kellett, mire rendbe jöttem, de az idő segít és persze a barátok és a család. Anyám nagy támaszom volt a nehéz időkben.
2011. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nagyon sajnállak és átérzem a helyzeted. Borzasztó érzés nagyon szenvedek.

Második válaszoló: ugyanitt tartok most, kb. úgy érzem meghalok, mert ő volt életem értelme. Csak sírok és kesergek. Nem tudom mit tegyek magamban keresem a hibát, pedig én is tudom, hogy ő volt a rossz, de mégis nekem fáj őt pedig nem érdekli. Azt mondja, hogy majd átgondolja és nem tudja mit akar. A legszemetebb dolgokat művelte velem a világon. Megalázott a családomn és az ő családja előtt, és még sorolhatnám. De én mégis szeretem.....egy bolond vagyok

2011. okt. 14. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem is elhagyott a volt barátom pedig épp 1évesek lettünk volna..és első kapcsolatom volt,és visszament az exéhez akivel hónapokig csalt...és már vagy 5 hónapja nem tudom feldolgozni,bár ahogy telik az idő egyre könnyebb...mikor kimondta utána alig ettem,10percenként sírógörcsök jöttek rám,és senkivel sem akartam találkozni,semmihez nem volt kedvem...majd jöttek a barátok és nem hagyták,h egyedül legyek,mindenhova elcipeltek csak,h ne gondolkodjak...még most is nehéz néha mert rámtör a sírhatnék épp tegnap este is ez volt..de idővel könnyebb..


21/L

2011. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Velem is ez van, nem tudom mitévő legyek. Értelmetlennek érzem az életem nélküle. Van pár perc mikor felszabadultan nevetek egyet aztán körbenézek a szobámban és tele van minden emlékekkel, amiket tőle kaptam. Sőt nála van az aranykarkötőm is meg egy paplanom. És abba alszik. Nem is fogja visszaadni....aljas szemét dolgokat tett velem. Semmibe vett, úgy érzem csak egy élvezeti cikk voltam neki, mégsem tudom gyűlölni, pedig lenne rá okom bőven. Egyre kevesebbet találkoztunk, egyre több lett a vita. Tegnap beolvastam neki erre ő közölte, hogy ő ezt nem hallgatja tovább végzett velem. Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem csak az segítene rajtam ha megismernék valakit.
2011. okt. 14. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele...megalázott,semmibe vett és érzelmileg is csak kihasznált de valahogy még mindig szeretem és azt várom,h hívjon...de nem szabad...engem szakításunk után felhívott,csak ,h közölje h az exével csalt stb...majd ezekután kiosztottam smsbe és utána még volt képe visszahívni és azt mondani,h ne küldözgessek neki ilyen smseket mert nem kiváncsi az ilyenre..

azóta nem beszéltünk..bár néha ugy érzem,h könnyebb nélküle hisz nem érdemel meg de egyszer gyűlölöm másszor viszont szeretem..

legyél sokat a barátokkal az nekem is bevált,mert folyamat magamban kerestem a hibát és,h a másik miben jobb mint én..de rájöttem,h felesleges és ismerkedni kell,hisz ha ő nem becsült akkor majd ő fogja bánni..és mindig jön 1 jobb..és ad ki magadból a sérelmeidet..


21/L

2011. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21/L

Írtam neked privibe ha nem probléma.

2011. okt. 14. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

okés..visszaírtam:)

21/L

2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok Tudod van a gyász időszak, kinél hamarabb kinél később múlik el. Én azt ajánlom tölts minél több időt a barátaiddal, NE ÜLJ OTTHON! A emlékeket szép lassan pakold el, dobd ki. Hidd el, eljön az idő, mikor semmiféle érzelmet nem fog képes kicsikarni belőled a gondolata. Úgy fogsz emlékezni rá, mit egy buktatóra az életben. Amint letelt ez az idő, ismét képes leszel ismerkedni. Gyógyulni kell a léleknek, jusson eszedbe az a sok szörnyűség, amit átéltél. Engem is megaláztak bántottak, pedig az életem adtam volna érte. Nem volt érték a számára. Most már csak sajnálni tudom és szánom, mit is hagyott ki akkor. :)

Gondolj bele, hogy igen van valaki aki számára igen is fontosak az érzéseid, te magad, csak még nem találkoztál vele...

2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!