Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszélgetne velem valaki,...

Beszélgetne velem valaki, hogy legalább egy kicsit jobban érezzem magam, visszanyerjem az életkedvem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja gyászolok és ugyan néha vannak "jobb" napjaim, sokszor el vagyok keseredve. Sokszor nincs kedvem beszélgetni sem, de most jólesne, viszont nincs kivel. A családommal nem tudok, mert sajnos Ők is érintettek a tragédiában.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. szept. 8. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kit gyászolsz? Én novemberben vesztettem el a nagymamámat..
2011. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz :)
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


1. válaszadónak:


Fogadd őszinte részvétemet! Édesanyámat gyászolom :-(



2. válaszadónak:


Köszönöm!

2011. szept. 8. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:

szia

részvétem :-(

nyugodtan írj privit ha gondolod

21 L

2011. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a részvétnyilvánítást! ...és a lehetőséget is, hogy meghallgatsz.

2011. szept. 8. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:

irj nyugodtan ha akarsz!én Édesapámat vesztettem el 4 éves koromban:(

nincs rosszabb,mint egy szülőt elveszíteni,még most is sírok ha rá gondolok :(

2011. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Neked is köszönöm, hogy meghallgatsz! Holnap tudok írni, mert már így is aludnom kéne, megyek is, mert reggel korán kelek. ...de köszönöm, hogy felajánlod Te is! Talán tudunk egymásnak segíteni egy kicsit, ha más nem, vígaszt nyújtani, már amennyire lehet.


Fogadd részvétem, Édesapád miatt! Elhiszem, hogy még most is érzékenyen érint az emléke...:-(

2011. szept. 8. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Sza! Őszinte részvétem. Nekem is írhatsz ha van kedved. Én lassan 3 éve vesztettem el az unokatestvéremet és 7 hónapja a nagypapámat. Most meg az egyik rokonomat.
2011. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, hogy meghallgatsz!


Ohh:-( Te jó ég... Ennyi embert, ilyen rövid időn belül... Fogadd őszinte részvétem!

2011. szept. 11. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Részvétem, ez tényleg szörnyű lehet. Nekem is nyugodtan írhatsz, ha ven kedved, vagy időd.

Nagyjából át tudom érezni a helyzetedet, mert szinte már nekem sincsen családom. A szüleim állandóan veszekednek, már a karácsonyt se szeretem miattuk. Na de nem sajnáltatom, magam, ez nem olyan szörnyű...

2011. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!