Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért döntésképt...

Miért van ez? Miért döntésképtelenek manapság a családapák? Nem tudom és nekem mindegy válaszok végeláthatatlan sora Mi a véleményetek? Vagy csak én vok rosszul "összerakva?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában a pasik ilyenek. Én is mindig azt a választ kapom, hogy nem tudja...Én meg találgathatok.
2011. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennek sokféle oka lehet. Közöny, más problémája van, amivel el van foglalva és minden más eltörpül mellette stb. Viszont ha valaki mindig ilyen volt (tehát már megismerkedéskor is), akkor visszavezethető arra is, hogy anyukája kiszolgálta elég sokáig, nem neki kellett döntenie sok dologban, hanem a mama mondta meg, hogy mi legyen. Ha a házasságban, kapcsolatban vált ilyenné, akkor esetleg túl sok dologban mondtad ki Te a végső szót és emiatt elkényelmesedett, úgy gondolja dönts mindenben Te. Én ezekre tudok gondolni. Én nőben vagyok kicsit hasonló, sokszor vagyok bizonytalan döntéseknél, főleg nagy döntéseknél és ilyen esetben szinte mindig a férjem dönt, Ő mondja ki a végső szót, persze átbeszélünk mindent, de én adok a véleményére és "megyek utána". :)
2011. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálunk épp hogy a párom tud dönteni, én mindig az ő véleménye alapján cselekszem,mert általában én hülye döntéseket hozok amiket később meg is bánok. Nagyon sajnálom, hogy nem előbb ismertem meg, mert akkor az életem nem csesztem volna el ennyire.


Végül is nekem ő az egyetlen férfi aki tudta mikor mit kell csinálni, a többi hülye volt az élethez.

2011. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfin többek közt rajtam is nagyon nagy teher van.Sokan mondják a férfiak csak dolgoznak és semmi mást nem csinálnak és ehhez hasonló dumák.Igen ám de amikor valakinek családja van akkor azt nagyon nagy felelőségnek éli meg,ami nem is baj,és tudat alatt mindig ott van az hogy mi lesz ha elvesztem a munkám,mi lesz akkor a családommal,el hagy a feleségem és ehhez hasonló gondolatok megmérgezik az embert és stresszesé teszi,a stressz pedig döntés képtelenséghez vezet sok esetben.
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ezt értem ,de pont az lenne a cél hogy együtt megküzdeni a hasonló gondokkal és még véletlenül se higgye hogy mindenben a feje fölött szeretnék dönteni.Mindazonáltal köszönöm a hasznos válaszokat.Némileg más perspektívából látom a dolgot25/N
2011. jún. 22. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13 vagyok!


Még annyit tennék hozzá hogy az köztudott hogy a férfiak egy dologra tudnak csak koncetrálni általában.Biztos hallottál már a jobb és bal agy fél tekéről.A férfiak a bal használják,míg a nők a jobbat és a balt is tudják használni.Na ez ezért van tulajdonképpen!Olvass utána és megkapod a magyarázatot.

2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!Kezdem azt hinni,hogy ez a Vénusz Mars dolog tényleg igaz....:)
2011. jún. 22. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Én ezt értem ,de pont az lenne a cél hogy együtt megküzdeni a hasonló gondokkal és még véletlenül se higgye hogy mindenben a feje fölött szeretnék dönteni"

Kedves kérdező: ennek a mondásnak az a lényege, hogy azt szeretnéd, hogy ő is azt szeresse, amit te szeretnél. Hogy megerősítsen téged, önként és dalolva.

2011. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...mert különben hisztizni, pityogni, rikácsolni kezdek.
2011. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!