Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy 1hónapos...

Mi fér bele egy 1hónapos kapcsolatba? Ezek beleférnek? Igen, nem válaszok jöhetnek. Érdekel nagyon.

Figyelt kérdés

ezek közül mi nem ciki ha egy hónapja járok1 pasival, én 18vagyok, ő19. Nem megtörtént dolgok is vannak benne:)


-Ha megfogná a mellemet csók közben

-ha szeretkeznénk

-ha hazahoznám

-ha hazavinne bemutatni

-ha lemennék egy focimeccsére :)

-ha együtt aludnánk

-ha terveznénk a közös nyarat

-ha a szexről dumálnánk nyiltan egymás előtt

-ha megosztanánk egymással a szexuális csalódásainkat, élményeinket szóban, zavartalanul

-ha harapdálnánk egymás fülét és a másik beindulna

-ha én csókolnám meg olykor


Érdekel hogy szerintetek mi fér bele 1hónap után a dolgokba és mi nem...:) ez ugymond egy közvélemény kutatás:)


2011. ápr. 10. 10:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
az fér bele, amit a 2 fél úgy gondol hogy belefér. erre ennyi a válasz.
2011. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezek majdnem minden beleférnek, kivéve a szülőknek való bemutatást, tehát a "hazavitelt". Ugyanis azzal még bőven ráértek, ha majd több ideje lesztek együtt. De hozzá teszem, hogy ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Mind belefér szerintem.
2011. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
igen, ez rajtatok múlik, hogy mi fér bele.. de szerintem a felsoroltak közül minden belefér, kivéve a szex és az együtt alvás. ^^
2011. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
Hát drága attol függ , hogy milyen családból származol. Mert ezek a dolgok amiket leirtál többsége már szinte az első este megtörténik. De ha valami vallásos családbol vagy akkor nehéz neked választ adni. De egy normális embernél mind belefér.
2011. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanilyen idősen jöttünk össze, a következők történetek egy hónap után:

-Ha megfogná a mellemet csók közben nem

-ha szeretkeznénk nem

-ha hazahoznám igen

-ha hazavinne bemutatni igen

-ha lemennék egy focimeccsére :) nem, amúgy se jártunk :)

-ha együtt aludnánk úgy emlékszem, igen

-ha terveznénk a közös nyarat nem (szeptember volt :))

-ha a szexről dumálnánk nyiltan egymás előtt talán már igen

-ha megosztanánk egymással a szexuális csalódásainkat, élményeinket szóban, zavartalanul elsők voltunk egymásnak, nem voltak ilyenek

-ha harapdálnánk egymás fülét és a másik beindulna nem emlékszem

-ha én csókolnám meg olykor igen


Mondjuk már 7,5 éve volt, nem emlékszem mindenre kristálytisztán. Azóta a férjem. :))

2011. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

köszi:)))


amugy nem ide kapcsolódik de most jut eszembe hogy szerintetek az mennyire normális ha az anyámék nem akarnak itthon hagyni 2-3éjszakára egyedül??? 18éves vagyok, de apám erőszakoskodik hogy márpedig én menjek velük tavaszi szünetbe nyaralni... hát biztos nem

2011. ápr. 10. 10:42
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

Ez attól függ naponta mennyi időt töltötök együtt.


ha 24 órát együtt vagytok akkor bármi.

2011. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Bármi beleférhet egy párkapcsolatba témában, és testiségben bármilyen időben, ha az mind a két félnek jó, és mindkét fél akarja is. Ennyi.


Én egy hónap után még nem szoktam magamhoz annyira közel érezni a másikat, hogy nagyon intim dolgokat is megosszak vele, de ez én vagyok.


Nincs olyan, hogy általában mi fér bele. Te vagy benne abban a kapcsolatban, a kérdés csak az, neked, nektek mi fér bele.

2011. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

-ha hazahoznám

-ha hazavinne bemutatni


Szerintem sem kell ezt elkapkodni. Ráérsz 2 hónap után.


-ha megosztanánk egymással a szexuális csalódásainkat, élményeinket szóban, zavartalanul


Szerintem nem szerencsés mesélni a korábbi élményekről, legalábbis én nem szeretem ezeket hallani.

2011. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!