Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a viszonyun...

Hogyan javíthatnék a viszonyunkon?

Figyelt kérdés
A nővéremről, és rólam lenne szó.Ő 5 évvel idősebb nálam Mindketten szakácsok vagyunk. Ugyanabban az étteremben dolgozunk, van hogy egyszerre, és rengeteget vitatkozunk. Ő egy kissé szétszórt és lusta is, gyakran kap letolást a főnöktől, s mostanra igencsak rezeg a léc neki. Eddig ő volt a főszakács, viszont tegnap engem léptettek elő, ami neki nagyon rosszul esett, de igazából ő tehet róla. Most én vagyok a sz*r és a szemét, mert elvettem az ő munkáját, s mindenkinek lehord a sárga földig. Én próbáltam vele beszélni, de meg sem hallgat. Anyuékat ios ellenem hangolja. Borzasztó érzés otthon is, és a munkahelyemen is. Mit tegyek?
2011. jún. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem jó a közös munkahely még ennél jobb viszony esetén se.

Ha ez nem lenne akkor az elfogadást írnám megoldásként mindkettőtök részéről, de így nem működik ez sem.

2011. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ő baszta el a jó munkát, nem tudta megtartani, te jobb vagy nála ezt neki is be kéne látni. Szerintem nem nagyon tudsz javítani a dolgon,mivel gondolom ő nem is hajlik a dologra.

Anyudék meg rád is legyenek büszkék, hogy te kaptad meg az ő helyét nem valaki más.

2011. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem te nevezted ki magad az ő helyére, hanem a főnökötök. Ha valami kifogása van ellene, a főnököt hordja le mindenféle sz@r szemétnek. Akkor valószínűleg rövidesen semmiféle közös munkahelye nem lesz veled, és nem kell kerülgetnetek egymást.:S
2011. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magának köszönheti, emiatt te ne érezd rosszul magad! Hamarosan úgyis kirúgják és nem kell miatta idegeskedned, ő meg másutt "bizonyíthat",
2011. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kiheveri, addig is próbálj meg tudomást se venni róla!
2011. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!