Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csináljak akkor ha szeret...

MIt csináljak akkor ha szeret a volt fiúm én is őt de mégis inkább a másik lánnyal marad?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval jó volt meg minden aztán kidobott a volt barátnőért és igy beszélgettünk valamelyik nap és mondta hogy még szeret..
2011. jún. 22. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikőtökkel kapcsolatos szerelmet összekeveri a megszokás, a sajnálat vagy bármi más érzéssel.
2011. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted??? Semmit. A hajadra kenheted a szeretetét, ha a volt nőjéhez ragaszkodik mégis, és nem hozzád.:S
2011. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Heartbreaker ***** válasza:
100%
ha téged szeret minek marad a volt barátnőjével? ráadásul dobott is téged :S Szerintem hanyagold a csávót és zárd le ezt az egészet mert te fogod megszívni. keress valaki mást :)
2011. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak fel akar próbálni ismét.
2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott, nem? Bizonyára a nagy szerelem késztette erre. Visszavette a régit. Most megint téged szeret.Add ezt mindet össze.Tudod az eredményt? Igen, megint dobni fog.Van egy jó tanácsom:" Ha valaki átver egyszer az az ő szégyene, ha kétszer, az a tied".
2011. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, két nyulat akar tartani a cilinderébe. Hazug képmutató fráter az ilyen. Te dobjad, te mond a szemébe,hogy nem kellesz!!!Megnyugszik a lelked hidd el!!
2011. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarlak elkeseríteni, de szerintem meg egyikőtöket sem szereti, többek közt ezért is nem tud dönteni. A volt barátnőt nem szereti, ha Neked azt mondja, Téged szeret, viszont Téged azért nem szeret, mert mégis a másik csajjal kavar. Felejtős!
2011. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

milyen szemét...egyébként mennyi időre rá jöttetek össze anno, mennyi idő telt el az között, h szakított az exel, és összejött veled?

mert ha csak pár nap, akk biztos, h még nem volt teljesen túl a régin :S

mennyi ideig jártatok?

velem olyan történt, h 5 hónapig jártam exemmel, ő elhagyott, 3 napra rá másik csajjal volt, és azt 2 év után hagyta ott miattam. :S

am. sztem felejtsd el, ha a régi mégis fontosabb neki :(

2011. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, rá sem nézne másra, főleg az exére nem.
2011. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire bizonytalan természet, akkor mit vársz tőle később??? Én hagynám a fenébe az egészet...
2011. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!