Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 27 éves srác vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 27 éves srác vagyok. Összejöttem egy lánnyal 3 héttel ezelőtt Ö 25 éves. A problémám nem érzem hogy szeret. Szerintetek érdemes várni? Vagy ki kell lépni ebből a kapcsolatból már az elején?

Figyelt kérdés
Én oda vagyok érte de nincs viszonozva megbeszéltük és ezt ö is bevallotta hogy nem tudja mit akar. Ö sokat csalódott a férfiakba talán ez lehet a probléma nehezen bízik meg valakibe.De ha eddig nem szeretet meg nem is fog. Sajnálnám ezt a kapcsolatot de nem tudom mit tegyek.
2011. jún. 9. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ilyenkor érdemes önzőnek lenni.

Ha jól érzed magad vele, neked jó, kell neked, akarod őt, ne érdekeljen, miért van veled, élvezd minden pillanatát, és használd ki, hogy még vele lehetsz. :)

Lehet, hogy vannak érzelmei, csak kimutatni nem tudja/nem akarja a csalódásai miatt, és még várni kell a szerelmi vallomásokra.

Akkor meg kár lenne ezért kidobni.


Legyél még türelmes, és foglalkozz ilyenekkel. Tart, amíg tart, lesz ami lesz, addig örülj neki, és éreztesd vele, hogy neked milyen jó, hogy ketten vagytok.

2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
szerintem ha eddig nem szeretett meg, most már nem fog, sajnálom. csak azt nem értem, hogy akkor minek ment ebbe bele, mit rabolja az idődet? én kilépnék ebből, mert csak boldogtalanságot fog hozni mindkettőtöknek, minnél tovább húzod, annál többet. nincs értelme neki.
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz ezt megmondani. Talán még kialakulhat valami, ha nem vagy neki teljesen közömbös. Próbáld meg. Ennyit megér.
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Sosem tudtam eléggé bízni valakiben. De aztán mégis jött a nagy szerelem.Ő persze már akart szakítani velem a bizalmatlanságom miatt és azért mert nem érezte hogy szeretem de nem bánta meg hogy nem tette. Azóta is együtt vagyunk a barátommal.

23/L

2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pff... 3 hét az semmi... Én azután jöttem össze jelenlegi barátommal, hogy nagyon kegyetlenül átvertek... Képzelheted mennyire bíztam benne, azt hittem ő is csak szexelni akar, aztán annyi. Meglepődtem, mikor utána is keresett. :) Szerintem eltelt egy hónap mire elkezdtem igazán vonzódni hozzá, most meg már annyira szerelmes vagyok belé, hogy el se tudom képzelni az életemet nélküle, vagy bármilyen más pasival... Csak Ő létezik. Pedig az elején elég gyengén indult... :)

20L

2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kis időt. Nem biztos, hogy nem szeret.. lehet, hogy igen, csak még fél bevallani, nehogy benned is csalódnia kelljen.
2011. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hét az még semmi. Szerintem azért olyan 2 hónapot várhatsz, aztán ah akkor sem lesz semmi, több okod lesz aggódni.
2011. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!