Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg olyan lánnyal aki szeret orális szex után azonnal csókolózni? 30éves srác

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
őőő útszélen sok van.
2010. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de ezt tényleg csak a pasimmal... :)
2010. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na én is ilyen vagyok. Még jó hogy megcsókolom mikor örömöt szerzett nekem! Meg nem is zavar egyáltalán. 31/L :)
2010. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább a srácok nem szeretnek csókolózni, ha a lány csinálta.
2010. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább a fiúk nem szokták hagyni. Vagy arra gondolsz, hogy a spermát adja át?
2010. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem átadni, ha a lánynak spermás a szája, akkor nem szeretnek csókolózni. Amit nem értek, mert akkor az illető saját magától undorodik.
2010. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Nemértem ebben mi oan rossz... ha ő nem undorodik tőled... és képes megtenni... (akkmeik nemről is legyen szó...) akk te miért undorodsz magadtól? am sem marad benne a szájában minden... lehet h picit érezni v nemistom... de sztem naon nem gáz!

Ennél sokkal undorítóbbat is szoktak már tenni maszturbálás címen... akkor persze senki nem undorodik magától...

2010. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vannak ilyen jellegű társkeresők, ahol nyíltan megkérdezheted, hogy mit hajlandóak bevállalni!
2010. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!