Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor néz, és hozzám is ér...

Sokszor néz, és hozzám is ér néha a kolis nevelő! Nagyon kellemetlen. Mit csináljak? Help!

Figyelt kérdés
Idén végeztem a 9.-et a keriben. Tesiből mentve vagyok, térdműtét miatt. Ilyenkor a koleszban kell lennem tanulni, mert nem jók a jegyeim. A nevelői szoba szemben van a miénkel, és ha nyitva az ajtóm látom, hogy néz az a tanár. Ha becsukom az ajtót bejön, kérdez valamit, esetleg a vállamra vagy derekamra rakja a kezét. Meg olyanokat is mond, amivel zavarba hoz, pl. hogy mennyivel fejlettebb vagyok a többi lánynál, volt -e már barátom stb. És mindig csak ha kettesben vagyunk! Már mondtam hagyja ezeket, de csak nevet. Meg a csajok is mondták, h. furán viselkedik velem. Se a tanároknak, se apuéknak nem merek szólni, mert félek én húzom a rövidebbet! Utálom a kolit, és otthon nem tudják mért nem szeretnék visszamenni. Na most mit csináljak? Légyszi segítsetek!
2011. jún. 22. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!Szólj a szüleidnek azonnal!Mást nem tudok mondani.
2011. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szüleidnek
2011. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam kolis. Se velem, sem a szobatársaimmal nem csináltak ilyet a nev.tanárok. Szerintem is mondd meg a szüleidnek. Ez nem normális. Ha már a többiek is észreveszik, akkor ott van valami.
2011. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek mindenképp szólj, nekik erről tudniuk kell. Nincs egy olyan tanár, akiben megbízol és elmondhatnád neki?

A te érdeked, elvégre ott leszel még pár évig. És gondolj másokra is: mi van, ha másokkal is így viselkedik?!

2011. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ezeket mondjátok, de nem merek szólni! Muszáj lesz visszamennem szeptemberben. Ha szólok annak nagy következménye lesz a nevelőre is. Félek a bosszújától! :(
2011. jún. 22. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Miféle következmény?Megmondod a szüleidnek,szóban elbeszélnek azzal a tapizós köcsöggel.Hát eszem f+szom megáll,ha engem tapizna leverném a veséjét,nehogy már hagyd,nincs joga hozzád érni,ha te nem akarod!!A minimum,hogy leülsz az ősökkel és megbeszéled velük,hogy hogyan tovább.22/F
2011. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16 éves lehetsz. Ha nem akarod, hogy így viselkedjen veled, és nem akarsz másokat bevonni, akkor magadtól kell megoldanod a problémát. Legyél talpraesett! Reagáld le a beszólásait, ne maradj vele kettesben, kerüld el! Mondd, hogy van barátod, ha kérdezi! Próbálj máshol tanulni - ha van rá lehetőséged! Ha így sem száll le rólad, akkor meg lengesd meg hogy bemártod zaklatásért a feletteseinek..
2011. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, akkor lehet, h a szülők nem nekiugranak a nevelőnek, hanem egyszerűen csak átíratnak közelebbi iskoláb és nem kell koliba járnod v másik koliba íratnak és maradsz az iskolában. Gondolj bele, h az elkövetkezendő 3 évben mit fog még az a némber megengedni magának. Lehet, h akkor már nem csak a karodat simogatja meg.
2011. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid kiverik a balhét, akkor nem lesz utána kellemes a koleszban neked.

Tűrnöd persze nem kell, de először a tanárnak add a tudtára, hogy nem örülsz a társaságának.

Aztán ha nem veszi a lapot, kérd meg apudat, hogy beszélje meg vele. Egy apa elég meggyőző tud lenni, anélkül hogy egész városra szóló cirkusz lenne belőle.

2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a "leckét" nem azok a lányok kapják, akik közönségesen viselkednek.


Megértem, hogy félsz; szerintem próbáld elkerülni a létező legtöbbször, minden adandó alkalommal légy vele hűvös, pl. ne mosolyogj a viccein, és szólj apukádnak, vagy ha van, bátyádnak.

2011. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!