Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a barátnőmmel vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a barátnőmmel vagyok nagyon sokszor feláll, és ilyenkor nagyon kellemetlen. Hogyan lehetne változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Eléggé kellemetlen ez nekem, mert két hete járunk még csak, és nem szeretném ha észrevenné, mert még a végén elkönyvel vmi perverz baromnak és szakít velem.

Mit tegyek, hogyan változtassak ezen?


2010. jún. 8. 22:30
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
sehogy. ez természetes.
2010. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy természetes, de olyan gáz már, hogy mikor ölelem + minden és akkor ő azt érzi, hogy vmi kemény odalent.
2010. jún. 8. 22:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom hogy ez a legszebb bók 1 nőnek :D
2010. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi! XD


De te nem tudod milyen gáz, ha előjön ez a szitu...

2010. jún. 8. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor barátom először megcsókoltam egy tóban voltunk szal rajta csak fürdőnaci volt és éreztem a keménységet:D Nekem az speciel akkor tetszett:) Ez tényleg bók, nem perverzség:)
2010. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy őt zavarja, nem?


Vagy akkor mondta volna már?


Egyébként rá lehetne nála kérdezni valahogy finoman?

2010. jún. 8. 22:37
 7/14 A kérdező kommentje:
Ki ez, tee?? lool (N)
2010. jún. 8. 22:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel a csajok marhára megbeszélnek minden ilyesmit a hátunk mögött, valószínűleg teljesen tisztában van vele, hogy van egy ilyen feltételes reflex is. A mai napig így működik, amikor kettesben vagyunk a párommal. 29F
2010. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fke ***** válasza:

nekem egyszer egy csaj mondta, hogy "ti fiúk akkor állítjátok fel amikor akarjátok..." és halál komolyan gondolta, szal nem minden lány tudja:S

kérdezd meg, hogy nem zavarja-e, de

1. nem nagyon tudsz ellene tenni

2. miért zavarná, ha ő nedves neked az kellemetlen?

2010. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem zavarja hisz ha gondolkodik 1 picit tudja h azért izgultál fel mert jó csaj és kívánatos;)
2010. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!