Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem alibi ügynökség lenne...

Nem alibi ügynökség lenne amit szeretnék, hanem segíteni pároknak kideríteni ki lenne hajlamos a hűtlenségre, illetve, leültetni őket megbeszélni a problémájukat. Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, pl. mi:)
2011. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de normális áron! Én azért nem megyek párterapeutához, mert undorító áron dolgozó, lelketlen emberek. Legalábbis az 5-10.000 Ft-os órabér bennem nem kelt bizalmat. Ilyenek engem ne terápiázzanak.
2011. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

"Legalábbis az 5-10.000 Ft-os órabér bennem nem kelt bizalmat. Ilyenek engem ne terápiázzanak"


Nem lenne egyszerűbb azt mondani hogy ennyi pénzt neked nem ér meg a kapcsolatod rendbetétele?

2011. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van rá igény mert már léteznek ilyen cégek.


csak a konkurenciát bírd.

2011. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

én Pécsi vagyok, jófej, helyes srác:D

ha kikell deríteni én kutya pénzért vállalom!

pécsi vagyok!

írj privátot!:)

kép mellékelve lesz természetesen:D

2011. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Már az írásodon látni, hogy nem értesz hozzá. Van valamilyen képesítésed erre a munkára? Ügynökség! Nem nézed te túl sokáig a TV-t?

Hasonlítasz a Pécsi vagyok. pécsi vagyok kutya pénzért vállalom.

Mondjátok mit vállaltok? Hogy ki hajlamos hűtlenségre? Bárki, ha megéri.

2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen szemétség már, hogy tőrbe csaljuk a párunk egy ál-csábítóval, hogy vajon megcsalna-e.

Ha egyáltalán felmerül egy ilyen gyanú és nem tudom szemtől-szemben megbeszélni a problémát, akkor én hagynám a fenébe, minthogy a háta mögött szervezkedjek.

Ez szerintem aljas dolog, pláne ha kiderül nincs is igazam, csak betegesen féltékeny vagyok...

Én nem csinálnék ilyet.


Ahhoz meg, hogy "leültess" beszélgetni párokat egymással, kell valamilyen képzettség, nem poénból végzik a szociális munkások, pszichológusok sem a főiskolát, egyetemet.

Tudni kell bánni az emberekkel, ez sokszor nem egyszerű, pláne, ha két indulattól vezérelt ember ül egymással szemben.

2011. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a képzettséged, hogy alkalmasnak érzed erre magad?
2011. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen "ki hajlamos hűtlenségre" dolgokból köszi, de nem kérek! És jobban tenné az emberiség, ha nem is próbálkozna ilyenekkel.


Jóapám össze-vissza csalta édesanyámat, ezért engem mindenki megbélyegzett, hogy nyilván én is fogom majd csalni a páromat, első barátnőm anyukájától is folyton kaptam mindenfélét a fejemhez.


Hát.. tehetnek egy szívességet az ilyen emberek.

Más mondja meg rólam, hogy bennem ott van a megcsalási hajlam?? Hát a tudod mit...

2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!