Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok családi házat látok ami...

Sok családi házat látok ami átlagos kinézetű. Szerinted nincs pénz újítani, vagy nincs rá igény? Melyik a gyakoribb szerinted?

Figyelt kérdés
mondjuk szerintem ha van felesleges pénz egy családban akkor tuti házra köldtik ha már megvan minden.De sajnos sokan legalábbis a aprlament dolgozóin kivűl ezt nem igen tudják megtenni.
2009. okt. 2. 23:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénz újítani.

Szerintem a legtöbb ember szeret(ne) szép, komfortos házban lakni. Sajnos nincs mindenkinek annyi pénze, amiből ezt elérhetné.

2009. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
nincs pénz rá. nekünk sincs, pedig ráférne.
2009. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj de ez egy elég bugyuta és értelmetlen kérdés. Most tulajdonképpen politizálsz - ma így nevezik amikor unalmadban szidalmazod aki jobban él mint Te - vagy csak szimplán írni akartál valami kérdést, tökmindegy mi sül ki belőle? Mert ennek a kérdésnek smemi célja, se lényege.
2009. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nekünk is mehetne gyorsabban,de már 3 éve csináljuk és még nincs kész, talán jövöre de azis csak belűl lessz. pedig ráférne kivűlis.
2009. okt. 3. 00:04
 5/29 A kérdező kommentje:

Bcsi tuólsó, de azthittem itt mindenki olyan buta kérdést tesz fel amilyet csak akar!!!!!!!Amúgy sok buta kérdés van itt. Szerintem van értelme!engem érdekel az emberek vélemyénye e téren!!!!!



sok olyat ismerek akinek lenne pénze mégis viskóban él!

2009. okt. 3. 00:05
 6/29 A kérdező kommentje:

Ésha szerinted e kérsé értelmetlen akkor ne írj ide és kész!!!Ne is olvasd végig a kérdést. A válasz is értelmetlen mert nem a kérdésre válaszoltál!


Nem veszekedni akarok, csak ne piszkálj!nem érdekel hogy neked ez értelmetlen kérdés vagy nem!a kutyát nem érdekli mit gondolsz!

2009. okt. 3. 00:07
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknak nincs pénz, de szerintem olyan is akad, akinek lenne, de nem erre költi meg vannak igénytelen emberek is, akik semmire sem költenek. Pl. a szomszédom milliomos, de egy rom a háza...a bankban van a pénze, még az életében nem költött a házára, azt is örökölte. Szóval ilyen is van...
2009. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen az az átlagos kinézetű ház? Mert nekem azzal nincs problémám, ha átlagos egy ház. Miért kellene nem átlagosnak lennie?
2009. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mégis veszekedsz.:) És érdekel, különben nem tennéd.

Ha nem olvasom el a kérdést honnan jönnék rá, hogy értelmetlen?


Amiért az:

Ha valaki nem újítja fel az "átlagos" házát, a következőkből eredhet:

1. Nincs rá pénze. - Mint tudjuk igen gyakori jelenség.

2. Más dolgok fontosabbak a számára, amire szintén pénzt kell költeni, ezeket tehát előtérbe kell helyeznie.

3. Megfelel neki ez az "átlagos" otthon.


Ennyi. Logikus. Ergo mi a kérdés?


Attól pedig, ha KisMiska a parlamentben szarabbul fog élni és Ő sem teheti meg, én még nem leszek gazdag. De attól se, ha más anyagi körülményeivel foglalkozom a sajátom helyett, csak mert Ő jobban él.

2009. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nem akar összedőlni, de nem tűnik ki a többi közül hogy de szép ház! pontosan ilyen:


[link]

2009. okt. 3. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!