Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat ajánlotok...

Milyen programokat ajánlotok most a nyárra? Egyedül semmit sem tudok csinálni.

Figyelt kérdés
3 napja itt gubbasztok a szobámban. A barátnőim közül szinte az összes nyaralni van, úgyhogy talán emiatt is vagyok most ennyire egyedül. A szüleim dolgoznak, nővérem egyetemen, szóval még családtaggal sem tudunk csinálni semmi programot. Egyedül meg nincs kedvem se sétálni a városban, se semmi. Júliustól megyek úszni (minden nap 2 edzés), az majd jó lesz, de addig is nem akarok a gép előtt szenvedni... Tippeket? Ti mit csináltok?
2011. jún. 23. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Én olvasni szoktam nyáron. Jártam könyvtárba, így ingyen voltak a könyvek.
2011. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gitározni tanulok+olaszul, készülök az angol nyelvvizsgámra, bicajtúrázom, szeretek főzni+sütni...

2011. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél filmet, vagy olvassál a gépen. Esetleg menj el sétálni a városodban, faludban, nézegess kirakatokat, hátha még érdekes emberekkel is találkozol.

Ha felétek szokás ez, akkor menj ki a parkba napozni, egy zenelejátszóval, vagy érdekes könyvvel. ;)

2011. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ülj ki valahova egy könyvvel olvasni.

Találj ki valamit, amit venned kell, és menj boltba (minél nagyobba).

2011. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is éppen így vagyok, csak unatkozok itthon...netezek, olvasgatok és alszom, ennyi kb. Nekem is mindenki nyaralni van, meg 2 naponta mennek bulizni, de nekünk erre nincs pénzünk. Munkát kerestem, de nem kaptam eddig semmit.

Sok mindent lehet mondani, hogy mivel üsd el az időt, de egyedül és lóvé nélkül egyik sem az igazi...

2011. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En ha sok idom van sutni szoktam (eleg bena vagyok benne es sok idore koncentralasra utanna mosogatana van szukseg)es ha nagyon nem jon ossze akkor gyorsan kidobom mielott hazaernek.

Amugy meg konyvet szoktam olvasni

2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

19:05 merre laksz?:D


Amúgy én is próbáltam munkát szerezni, de mivel még nem töltöttem be a tizenötöt, így nem kaptam semmit.. meg szerintem amúgy sem találnék.

2011. jún. 25. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Pest közelében lakom, szóval oda mehetek akár minden nap, csak ugye pénz nélkül nem sok mindent lehet kezdeni.

Amúgy nem hiszem, hogy élveznéd a társaságom, 21 éves lány vagyok. :D

2011. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Óó kicsit messze vagy :D Amúgy nem biztos, van egy 22 éves nővérem :D Szerintem inkább te éreznéd úgy magad, mint egy bébicsősz. :)
2011. jún. 25. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért, te hol laksz? Ez is szerepet játszik abban, hogy mennyire nehéz szabadidős programot csinálni.
2011. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!