Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat ajánlotok...

Milyen programokat ajánlotok nekem és a 3 évvel fiatalabb unokatesómnak?

Figyelt kérdés

Holnapután idejön 1 hétre az unokatesóm, mert az anyja az új férjével megy nyaralni (most házasodtak össze pár hónapja és ez az 1. közös nyaruk).

Én 16 vagyok ő pedig 13. Miket csináljunk együtt? Mindketten lányok vagyunk... Kéne pár ötlet :) Vásárlás, séta a városban tuti lesz, meg filmezni is fogunk, és beszélgetni. De ezen kívül mit lehet még csinálni? Szerintem kicsit nagy a korkülönbség... én 3 hónap múlva 17 vagyok ő meg még csak alig 13.


2011. júl. 17. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kreatívkodni nem szeretsz? Gyöngyöt fűzni, vasalógyöngyös mintákat csinálni, textilfilccel pólóra rajzolni.. :)
2011. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerettek főzőcskézni, akkor az se egy rossz ötlet. ;)
2011. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Somnium válasza:
100%

Szia!

Szerintem strandoljatok,üljetek be egy cukrászdába,beszélgessétek ki magatokat és lehet csajos estéket is csinálni.Tudod popcorn,sminkelés meg néhány jó film.

2011. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sütit sütni, szépen kidekorálni. Valaki írta a kreatívkodást, az is tök jó szerintem, vagyis én nagyon szeretem. Ha van otthon hímzőfonal, (ha nincs, pár száz forintért szép színeseket lehet venni) azokból csinálhattok csomózott karkötőket. Én speciel 13 évesen meg voltam veszve értük. Csinálhattok a barátnőinek is. A gyöngyözés is tök jó tud lenni.
2011. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Ültesd le őt a Gyakorikérdések.hu elé, és minden meg van oldva.
2011. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjetek strandra, állatkertbe (ha van a környéken), keressetek valami olyan kiállítást ami mind a kettőtöket érdekli.
2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Ez fontos kérdés, hogy balatoni vagy budapesti programokat szeretnétek.
2011. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most úgy is hűvösebb lesz az idő, lehet kertészkedni is.
2011. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :)

Visegrádon lakunk.

2011. júl. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!