Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencébe megyek hosszúhétvégé...

Velencébe megyek hosszúhétvégére. Mit érdemes megnézni? Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

ööö hát úgy mindent, minden érdekes .

de vigyél magaddal gumicsizmát mert minden el van árasztva :D

2011. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok a legolcsóbban a Marco Polo reptérről bejutni a városba?
2011. okt. 27. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

egy min 6 órás hajójegyel érdemes megnézni Buranot(azt nem érdemes kihagyni) és Muranot (állítólag üveggyárba is lehet látogatást tenni, meg üvegmúzeum-belépődíjas kb 15Euro...nem emléxem pontosan, de az ára miatt kihagytuk)

Gondolázás 30 perc horribilis árért.

Palazzo Grassiban Aug2-Dec31. között ingyenes kiállítás van a mai modern művészek alkotásaiból, alkotási technikáiból)

Palazzo Grassi: The World is Yours

Velencében érdemes gyalog "eltévedni" :) akkor látod a legtöbbet a városból.

2011. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vaporetto...szintén van megállója a reptéren is
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vaporetto?

busz?

hajó?

vonat?

Mi az?

2011. okt. 27. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajójárat.. Velencében ezzel tudsz leginkább közlekedni (lábbusz mellett)
2011. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Szent Márk téren van egy kilátó, oda mindenképp! Csak sztem délelőtt menj, mert nekünk (már nem tudom hány órakkor délután) bezárták az orrunk előtt :(

Velencében könnyen tudsz tájékozódni. Minden ház sarkára ki vannak téve a főbb látványosságok, helyszínek pl a Rialto. Ott is van egy vaporetto csomópont.

Én tavaly a karnevál idején voltam, akkor nagy volt a tömeg. És nagyon sok szabadtéri buli volt :)

Egyél fagyit! pizzát, édességeket, csokikat.. ezek mind finomak. Az olasz pálinkát a grappa-t is kóstold meg.

Ha nem titok, akkor megkérdezhetem, hogy mikor indulsz és mennyibe kerül ez a hosszúhétvége? (küldheted privátban is, ha ide nem szeretnéd kiírni) :))

2011. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!