Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már igazán boldogak...

Voltatok már igazán boldogak életetekben?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi/ki váltotta ki és mennyi ideig tartott?
2011. jún. 23. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
igen,hónapokig napi néhány órát,amit a barátommal töltöttem 14/L
2011. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Igen, most is tart. Már egy éve, mióta megismertem egy FANTASZTIKUS fiút, de olyat, hogy nem hittem hogy még van ilyen őszinte, nyílt, és közvetlen fiú.

17L

2011. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
igen, az élet hozta el a boldogságot a párom által és még mindig tart és remélem addig fog tartani még meg nem halunk
2011. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én most is boldog vagyok...A boldogság relatív. Voltam ennél boldogabb már és hiszem, hogy még leszek is.

De jelenleg (már 4 éve) van egy párom, egyetemre járok és azt tanulom ami gyerekkori álmom, egészséges vagyok...ez mindig ok a boldogságra...


Igyekszem úgy élni, hogy minden napnak megtaláljam a boldog percét, hasznát...igyekszem örvendeni "az ibolyának, a fának a búzavirágnak. Ha egyedül vagyok annak, hogy egyedül lehetek, ha nem vagyok egyedül annak, hogy nem kell egyedül legyek. Vágyódom amit a holnap hoz és örvendek annak ami ma van"...


De hiszem, hogy leszek ennél is boldogabb...remélem...


21-L

2011. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 napietus ***** válasza:
100%

igazából még nem voltam boldogtalan, kivéve a nagyszüleim elvesztése miatt érzett mély gyász időszakát...


amikor szárnyalóan, az általánoshoz képest is boldog voltam (időrendben): a kishugom születésekor, a diplomaosztóm napján és az esküvőm napján :) de az egész életem olyan csendesen boldog :)


29/N

2011. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen amikor összejöttem a mostmár férjemmel!

Addig nem is tudtam,hogy létezik ilyen nagy szerelem,lángoló érzések!

Persze még most is boldog vagyok vele,de akkor uff.....

2011. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 emlya ***** válasza:

IGEN!!!

Amikor végre elköltöztünk és elhagytuk alkoholista apámat, utánna megtaláltam álmaim munkahelyét, sajnos csak nyárra, majd ezt követte egy egyiptomi utazás, ahol megismertem egy csodálatos arab fiút, akivel olyan szép és csodálatos volt minden. És láttam a tengert is.

Az egész évem jó volt, igen bátran állíthatom, hogy életem legszebb és legboldogabb éve volt a 21.

22/L

2011. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen, bár nem túl sokszor.

Példák, hogy mikor és meddig:

-becsajoztam, totál eufória az első egy-két hónapban

-megvettem egy Porschét, az is pár hétig újdonság volt

-nyaralni mentem a fenti két "szerzeménnyel", a nyaralás időtartama alatt

2011. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja és amit kihagytam amikor a gyermekeimet

megpillantottam elősször,akkor az leírhatatlan

érzés volt és igen az esküvőm napján is nagyon boldog voltam,ragyogtam:-)

A többi az életemben relatív....elfogadható

2011. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Volt, nem tudom hogy mi váltotta ki.Pár percig tartott vagy pár óráig,már nem tudom.

Valamikor rám törnek a tökéletes pillanatok (utoljára akkor amikor anyukámmal voltam vásárolni és megkaptam azt amire vágytam) és hazafelé éreztem azt a tiszta tökéletességet és,hogy mindenki szeret.

2011. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!