Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetekben a legcikib...

Mi volt életetekben a legcikibb legnagyobb beégésetek?

Figyelt kérdés
Amitől elpirultál és amit sosem felejtetek el lehet többet is :D !
2011. máj. 16. 17:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%

Számtalan ilyen eset volt, nem nagyképűségből mondom, de én tényleg okos vagyok, viszont tájékozódni nem tudok. Mindig megkérdezek valakit, hogy merre kell mennem és utána rossz helyre megyek és futnak utánam, hogy nem nem arra, így nem tűnik égőnek, de élőben iszonyú ciki.


Rengetegszer estem el, télen majdnem minden nap, ez is rettentő égés volt.

Ami még iszonyú ciki volt, hogy ültünk kint pár barátommal a teraszon és mamám kijött hozzánk én odafordultam hozzá, köszöntem neki, kérdeztem miért jött,erre elkezdett sugárban hányni az udvaron a barátaim előtt :D Nem részeg volt, csak beteg, akkor mondjuk ijesztő, utólag mindketten jót röhögünk rajta,de épp az eljegyzés témát tárgyaltuk és közénk hánytak, hát :DDD

2011. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
47%

Életem örök szerelmével szeretkeztünk először!:D

3 éve ismertük egymást.Hát tudni kell krokodinoszaurusz volt a nadrágjába,nem panaszkodhatott a méretről:D

Na a lényeg....minden pózváltáskor olyan hüvelypuki roham jött rám,mintha megettem volna 2 kilo babot,csak épp egy lyukkal odébb jött ki:D

Nagyon égő volt:D


19/L

2011. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%
2. ez azért elég mindennapos
2011. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Páromnál töltöttem a hétvégét és vasárnapi ebéd után segíteni akartam az "anyósnak" hát elmosogattam,közben a párom ott volt mögöttem,simogatot,már be vol indulva rám meg minden és rászóltam,hogy most ne izgass mert mosogatok,és az anyós akkor jött be a konyhába és halotta mint mondtam.
2011. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
nekem most az a sztori jut eszembe, amikor először találkoztam bátyám barátnőjével. Még azelőtt való este mondta hogy majd jön holnap, én meg mondtam neki hoyg hát akkor feltétlenül mutasson be neki. Csak nem számítottam rá, hogy délelőtt jön, és éppen a barátommal feküdtünk az ágyban meztelenül és simiztük egymást. aztán tesómék kopogás nélkül ránk nyitottak. :D az első sokk után gyors bemutatott minket egymásnak, én meg ugye nem akartam felkelni, mert nem volt rajtam semmi, csak kínosan vigyorogtam :D
2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%

Ez éppen a múltkorában volt, hát ekkorát még nem égtem.Munkatársamékkal jöttünk hazafelé munkából, és mellettünk pár házzal lakik egy alkoholista házaspár, és éppen nagyban ecseteltem, hogy a "cigány, meg a felesége" minő nagyszerű mutatványokat szokott bemutatni az utcán,részegen, akár előttünk is, látszólag figyeltek...erre mikor az ominózus idézőjeles részhez értem felnevetett a lány, azt hittem azon nevet, hogy hogy mondtam,mondom igen, a férfi cigány, a felesége nem...

azt mondja,IGEN,azok a párja( aki vezetett)nagyszülei....

hát ezek után nem nagyon volt mire kimagyarázni a dolgot.

De jó fejek voltak, a fiú azt mondta, hogy hát igen, tudjuk milyenek, ez van, már ők is sokszor szedték össze a nagymamát valamelyik gödörből...És nagyon pozitívan állt hozzá a dologhoz.

:)24L

2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Ez az utolsó tényleg égés :DDDD
2011. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
ÁÁÁ én azt sosem felejtem el, kb. 7-8 éves lehettem, egyik idióta rokonom meg akkor volt kb 19-20/F. Kint ült a család fiatalsága az udvaron, én voltam a legkisebb, és a srác kérdezte hogy kérek-e rágógumit? Mondtam, hogy igen. Adott valamit, furcsáltam rágóguminak, de kibontottam. Óvszer volt, akkor mlg azt sem tudtam mi az, azóta persze felismerem:)) De abban a pillanatban elkapott a bőgés, mert mindeki rajtam nevetett:) Utólga visszagondolva már én is:)
2011. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
69%

Amikor voltunk a barátnőmmel az írásbeli felvételin (egy idegen suliban)

és korán mentünk,hogy megtaláljuk a termet.

Felmentünk a lépcsőn,és totál sötét volt(nem égett villany,nem volt senki)

Gyanús volt,hogy senki sincs fent és mindenki lent van,egyből leesett,hogy le kellene menni,épp akkor szólt ránk egy bácsi,és mikor lefelé mentünk már a lépcső előtt volt a pad,hogy nem kellett volna arra menni.

Elég ciki volt mivel mindenki ott állt és nézett + még lent is ránk szóltak.Iszonyú ciki volt.Amúgy ebbe az iskolába járok most:) Ez örökre bennem marad sajnos:(


Volt még sok kis apróság is.Pl.:nem tudtam megmondani egy autósnak egy közeli városnak az útvonalát hirtelen.

stb...stb...esések:p

2011. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Az előző sulimban volt egy tanár, aki mindig feketében járt, és állítólag a szülőkkel sem tudott normálisan beszélni. Engem nem tanított, de egyszer bejött a mi osztályunkba helyettesíteni. Mikor vége lett az órának, elkezdtem beszélgetni az osztálytársammal és megmondtam neki hogy szerintem ez a tanár egy nagy bunkó. Nem vettem észre, hogy éppen a hátam mögött állt...de úgy tett mintha nem hallott volna semmit. Szerencsére.

15/L

2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!