Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell a sikeres eelethez?...

Mi kell a sikeres eelethez? Csalad karrier? Hogy kell megvalositani oket?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz, szerencse, pozitiv gondolatok, szorgalom? Kifejtened peldakkal? Te hogy latod, miben rejlik a siker?
2011. jún. 23. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
pikírt és lényegre törő válaszom: a sikerhez jó kapcsolatok kellenek. Akkor teljesen mindegy tenmagad milyen vagy.
2011. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Siker az, ha eléred, amit akarsz.

Ebből kiindulva nincs általános sikerrecept, mindenkinél más és más. Sokan sikerként élik meg pl. hogy családjuk van, én ezt nem tartom annak. Mások a sok pénzt tekintik sikernek, megint mások a szakmai előrelépést.

2011. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam az, hogy összetartó a család, jó munka, meglehetősen szép otthon, egészsélg örök életig.
2011. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Kinek mi a siker.Nekem a családom a mindenem.Van karrierem,de sosem érdekelt.Az csak egy munka,amiért fizetnek.
2011. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Céltudatosság, szorgalom, akaraterő, hit. Ez a 4 dolog minden téren segít...


Számomra egyébként a sorrend ez volt: karrier, majd család. Nem bántam meg, hogy csak 29 évesen vállaltam gyerekeket. Mindenünk megvan, rendezett családi és anyagi háttér, nekem hírnév a szakmámban, és imádom a munkám. Akárki akármit mond, ez így volt jó.

2011. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elérhető célokat tűzz ki magad elé. Ha eléred, az siker.
2011. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a siker.

De a legfontosabb az, hogy higgy abban, hogy el tudod érni a céljaidat.

2011. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencse, pozitiv gondolkodás, szorgalom, de én ugy gondolom, mind közül a legfontosabb az, hogy mindenki a saját maga számára elérhető álmot keressen. Hasztalan és fölösleges olyan dolgokról ábrándozni, amiket már alapból nem érhetünk el.

Példa: egy 160 centis férfi ne akarjon világhirű kosárlabdázó lenni, mert nagy valószinüséggel ugy se fog soha összejönni.

2011. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!