Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család vagy a karrier...

A család vagy a karrier fontosabb? Miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt mindenkinek magában kell eldöntenie. De az biztos, h nem lehet egyiket sem "megjátszani" vagy valaki más kedvéért megélni.
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom hogy mindenkinek magában kell eldönteni, igazából egy kis közvéleménykutatást szeretnék tartani, csak a "szerintetek" kérdőszót ugye nem engedi a gyk
2011. okt. 13. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a karrier. Nem vagyok család centrikus. N/33
2011. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Család ,család és család !!!
2011. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
17:06 mert szeretem a gyerekeket és a nejem és ezért még a munkám is szeretem,mert tudom ,hogy miért dolgozom!!!
2011. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
29%

Családnál számomra nincs fontosabb a világon!


23/N

2011. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Számomra a család.

Nekem elváltak a szüleim még pici koromban. Apámmal csak nagyon ritkán tudtam találkozni( fél évente, évente) anyám meg szinte mindig dolgozott. Bátyám javítóba került, azóta se jött ki a börtönből.Egyedül nőttem fel. Nagyszülők már nem éltek, meg szinte semmi rokonommal nem tartottam a kapcsolatot. Nem számított a család, mivel nekem soha nem volt olyanom. Mindenem a tanulás,volt később pedig a munkám lett az életem értelme. Egy japán tulajdonú gyárban kezdtem operátorként 18 évesen. Mellette levelezőre jártam egyetemre. 22 éves koromra már igen csak jól fizető beosztásban voltam, és rengeteg pénzt kerestem. Pénz, pénz, pénz...1 év múlva ismét előléptettek, s persze a fizetésem is majdnem a duplája lett. Tele voltam felszínes barátságokkal, érdek kapcsolatokkal,s nem láttam a fától az erdőt. Szinte minden luxust megengedhettem magamnak, s valamiért azt hittem, hogy minden így van jól, ahogy van. Aztán megismertem a férjemet, s rájöttem, hogy hiába keresek én havi 5 kilót,hiába járok Audival, hiába hordok LV-t vagy Dior-t ha mégsem vagyok igazán boldog. 1 év alatt 180 fokos fordulatot vett az életem, rájöttem, hogy fontos a karrier, s fiatal korom ellenére nagyon sok mindent elértem, de még sem tudtam igazán örülni neki. Valami hiányzott. A szeretet. Hogy szeressek, s viszont szeressenek. A férjem megtanított arra, hogy pénzért bármit megvehetek, csak szeretetet nem! Aztán megfogant a kislányunk,akinek a világon mindennél jobban örültem, de nem akartam a munkámat sem hanyagolni, s még 6 hónapos kismamaként is bejártam dolgozni. A munkával járó stressz, rohanás persze a kicsim egészségére ment rá, -s ez miatt a mai napig bűn tudatom van-koraszülött lett a kislányunk. Hál' az égnek, mára egy erős, egészséges és okos kislány lett belőle, de mikor megláttam az inkubátorban alig volt nagyobb egy fél literes kólánál...Az orvosok nem jósoltak semmi jót, de ez a csöpp kis emberke küzdött. Itt döbbentem rá, hogy a családom a mindenem, s semmi pénz nem tudná kárpótolni akár a kislányom, akár a férjem elvesztését.

N/31

2011. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Az én ranglistámon is a család van az első helyen!Mert hiába van sok pénzed,szép lakásod,drága autód,ha magányos vagy és este amikor fáradtan hazaérsz a munkából az üres lakásodban egyedül ülsz le vacsorázni.

Számomra semmi sem fogható ahhoz,amikor a munkából hazaérve a gyerekeim szaladnak elém,soha nem adnám oda a családomat semmiért,imádom őket és nekem ez a legfontosabb az életben!

28/F

2011. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem fontos a karrier egy kicsit sem,a kisfiam annál inkább:-)

28/N

2011. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!