Temetés?

Figyelt kérdés
Egyszemélyes énekes kellene temetésre.
2011. jún. 24. 09:39
 1/10 napietus ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VEYXjZsfvyM én a szőke hajú lányt ismerem (Niki), szerintem szép hangja van, nekünk is lépett fel rendezvéyükön (szerencsére nem ilye szomorú alkalomból). hol lenne a temetés (mert ő budapesti)?


részvétem!

2011. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pákai Petra duó. Énekes lány + gitáros.
2011. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kántor?ha bemész a templomba,a pappal intézni a dolgokat,akkor úgyis fel fogja ajánlani a kántort.

persze,csak ha egyházi temetés lesz

2011. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a temetkezési vállalkozó ajánlott. Se kedves se energiám nem lett volna ezt keresni. Sőt eszembe se jutott volna, hogy énekest keressek. Utólag visszagondolva lehet nem volt olyan rossz ötlet. Bár akkor mindenre rábólintottam, azt se tudtam, hogy mire.
2011. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm. Óbudán lesz.

A többieknek is köszönöm. :) A temetőben intézzük és ott egy 4 tagú valamit ajánlottak, de hát az sok.

Anyukám anyukája halt meg és az anya volt egy olyan temetésen, ahol egy valaki énekelt és az szép volt. (Az elhunyt volt távoli ismerőse, így a rokonait nem tudjuk felhívni.) Előtte nem is gondoltunk volna rá.

2011. jún. 24. 10:03
 6/10 napietus ***** válasza:
ha érdekel keresd meg facebook-on (Angyal Nikolett), a számát nem tudom sajnos, mert nem közeli ismerősöm.
2011. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik nagyon megható dolog, amikor a készüléket nem látod csak a semmiből jön a zene. Nagypapám temetésén volt ilyen. Kint álltunk a sírnál sütött a nap és volt némi szél. Halkan pedig egyszer csak meghallottam Demjéntől a Kell még egy szó című számot. Tényleg olyan volt, mintha a szél hozta volna valahonnan. :(
2011. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám temetésekor voltunk misén, ott Zorántól a Kell ott fenn egy ország szólt, azóta se tudom végig hallgatni ezt a számot, pedig 10 éve volt.
2011. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én írtam a kántort a templomból,de tényleg szép a magnóról is a zene.a nagybátyám temetésén vt kántor,a misén és a búcsúztatón is.de a végén mikor a sírra tették a virágokat,az autóból szólt a honfoglalás zenéje.így darabig nem bírtam végighallgatni sírás nélkül,ma már sikerül de ilyenkor mindig ő jut eszembe.... :(

pedig már 2 éve :(

2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Továbbítottam is anyukámnak, hogy ő is átgondolja.

2011. jún. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!