Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két éve hogy szakítottunk, de...

Két éve hogy szakítottunk, de nem tudom kiverni a fejemből, mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Neki is lett új párja és nekem is, de vannak napok amikor valami nagyon furcsa érzés tör rám... egyébként minden nap eszembe jut és hiányzik, vele álmodok, úgy érzem szeretem..
2011. jún. 24. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd szép lassan elmúlik.
2011. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked is van párod nem irigylem, hogy még mindi az előző után epekedsz. Hogy is jöhetsz úgy össze valakivel, ha még nem vagy túl az exeden? Idő kell gyászolni, főleg ha sokáig voltatok együtt. Na és a szakítás körülményei sem mindegy.
2011. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez gáz a jelenlegi pároddal szemben.A kérdés az hogy vajon ő erezhet-e irántad még valamit?Ha igen lehet nem ártana ujra megprobálni.
2011. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 komasa ***** válasza:
50%
Mert szereted! Én is hasonló cipőben járok 2 és fél éve. Azt gondoltam, hogy majd elmúlik, és elfelejtem, de nem sikerült. Talán nem is fog soha!
2011. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd elfelejted ha megtalálod azt az embert aki neked való igazán!

Nálam ugyan ez volt,4 évig jártunk 2 évig még eszembe jutott,pedig volt kapcsolatom!Egy fényképét se dobtam ki,semmit ami tőle volt vagy rá emlékeztetett!

Lassan 2 éve hogy megismertem a vőlegényem és egy szempillantás alatt kiverte a fejemből!Zokszó nélkül téptem szét az összes fényképet!Abszolút nem hiányzik,nem szeretem!Boldogabb már nem is lehetek a leendő gyerekem apjával!:)

5 hetes kismama:)

2011. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már lassan 5 éve vagyok így, hogy eszembe jut az ex. Kíváncsi lennék, mi van vele stb. Kismamaként én is nagy ívben tojtam rá, enyém volt a világ. De mikor jönnek az összezörrenések, akkor nosztalgiázom, mi lett volna ha. Szakítottunk, és mikor újra kezdtem, Ő is jelentkezett. De nem Őt választottam.
2011. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És bánod, kedves utolsó válaszoló?
2011. jún. 24. 10:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Valahol igen. De józan ésszel, jó döntés volt. Számtalan nője volt, magasan hordta az orrát. Lakása a volt női dolgaival (karkötőtől-szerelmes leveleken keresztül-fényképekig) volt tele. Sok élményt adott, és valószínű ez hiányzik. Szerelem volt első látásra, részemről.

Nem kellene nekem most sem, nem bíznék benne, a családomat imádom, akkor is , ha nem tökéletes.

Megkérdezném tőle, mi újság vele, tudom nála is sok minden történt. De amilyen magabiztos, azt hiszi akarok valamit tőle, és lerázna.

2011. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neked így könnyebb valamivel, hogy ilyen férfiról van szó, de az én esetemben ez is a baj, hogy egy annyira rendes férfiról van szó...:( Majd írok még, de most rohannom kell dolgozni. Köszönöm, hogy írtál.
2011. jún. 24. 11:26
 10/13 A kérdező kommentje:
egyébként, szerettük egymást amikor szakítottunk, csak egyéb körülmények miatt kellett...:( Bolond voltam..
2011. jún. 24. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!