Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Szakítottunk a barátnőmmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem, bármire képes lennék érte, 10 hónapot voltunk együtt, és minden téren ő az igazi számomra. Ha tudnám mit kéne tennem megtenném, bármi az ára.... Hogy tegyem túl magam rajta? Teljesen ki vagyok borulva, ma sűrgősségire kellett vinni mert elájultam, és egy órán keresztül magamon kivül voltam és nem tudtam magamról... Mit tanácsoltok, mit tegyek? Nagyon fáj, segítsetek kérlek!

17/f


2011. okt. 30. 20:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy már egy hete lett vége, és semmivels em eltt könnyebb, az idő sem segít...:'((
2011. okt. 30. 20:47
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Trombitáld össze a cimboráidat és idd le magad! 17 évesen még korai, hogy ő az igazi, meg vele akarok megöregedni! Bulizz, csajozz és meglátod, mindjárt jobb kedved lesz!
2011. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2011. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk... De mind a ketten rájöttünk dolgokra, és ha megpróbálnánk mégegyszer biztos hogy jobb lenne minden, még sem akarja...:'(
2011. okt. 30. 20:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Muszáj hagynod őt. Tudom, hogy nehéz, de idővel túl leszel a dolgon. Mindenki keresztül megy ezen egyszer-kétszer az élete során. Ki kell bírnunk. Lassan begyógyulnak a sebek. Egyet ne tégy: ne molesztáld, ne keresd. Írdd le inkább a bánatod. Könnyebb lesz.
2011. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Min veszekedtetek olyan sokat?
2011. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne hisztizz és ne rinyálj mint egy lány. Vegyél már erőt magadon, ez nem férfi viselkedés! Menj oda, virág, leborulás, könyörgés, szeretlek, ígérgetés (majd azok betartása) stb. Nem otthon kell bőgni.

Aztán meg lehet, kicsit még odébb van az az igazi, de sok boldogságot addig is!

2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Féltékenység...:(
2011. okt. 30. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen fiatalon ennyire magad alá kerülni egy lány miatt, a szerelmek jönnek mennek... Foglald el magad, szórakozz, sportolj, barátkozz...
2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez most nehéz, és nem fogok hazudni, holnap sem lesz egyszerűbb, meg holnap után sem. Nem mondom, hogy igyál, mert nem oldja meg a fájdalmadat, arról nem is beszélve, hogy hosszútávon neked is az a jó, ha meggyászolod magadban a dolgot, így később szép emlék lesz az a 10 hónap.

Fiatal vagy még, előtted az élet, fel a fejjel :)

2011. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!