Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai 20 évesen...

Szerintetek korai 20 évesen szülni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, párommal 16 hónapja vagyunk együtt. Ő 23 éves, már évek óta dolgozik. Én viszont eddig még csak tanultam/tanulok. Ha véletlenül teherbe esnék(védekezünk persze, de ha esetleg mégis)akkor felelőtlenség lenne megtartani?
2011. jún. 24. 13:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
nincsenek véletlenek. Egyébként amíg tanulsz, szerintem igen, mert nem tudnál eléggé a picire koncentrálni. Várjatok még kicsit:)
2011. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen.


20 évesen korai.


16 hónap után korai.


Tanulmányok befejezése előtt korai.

2011. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
Nem! Gondolom, nem vagy gyerekes, érett vagy a dolgokhoz, így abszolút jó korban vagy. Se nem vagy fiatal, mint pl: 14 évesek, és persze öreg sem vagy egyáltalán.
2011. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%
18 évesen szültem. Most vagyok 37 és most szeretnék először szülni, mert most találtam meg az Igazit. De ezt 18 évesen nem tudtam, azt hittem már mindent tudok amit kell egy igazi kapcsolatról. Tehát, nem ajánlom. Korai.
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%
Ez attól is függ, hogy mennyire érzed magad készen az anyaságra és persze, hogy biztosítva vannak-e azok az elengedhetetlen dolgok/körülmények, amire egy baba felnevelésére szükségesek. :-)
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Viszont a tanulást, nem vettem figyelembe, inkább előtte a tanulást fejezd be sikeresen és utána.
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
amíg iskolába jársz addig ha teheted ne szülj és utána még legalább egy évet dolgozz,mert nem elég ha csak az egyik szülőnek van jövedelme. Lehet,hogy így is kitudnátok jönni, de mindenki a lehető legtöbbet akarja a gyerekének megadni.
2011. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%
16 hónap még kevés szerintem ahhoz, hogy bevállaljatok egy babát. Együtt éltek? Mióta? Érdemes jó pár évet lehúzni egymás mellett, hogy kiderüljön, biztosan egymásnak vagytok-e teremtve.
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%
Én 22 éves vagyok, érettségivel és szakmával, 2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Legalább 10 volt osztálytársamnak van már babája, van olyan is, aki 16 évesen szült, szóval iskoláskorú a kisfia. És annyira furcsának tartom. Legalábbis nekem az. Én nem tudom még elképzelni magamról, hogy anya legyek. Barátom 31 éves, már simán akarhatna gyereket. De sajnos a mostani gazdasági helyzetben amúgy sem "engedhetnénk meg magunknak". Most úgy vagyok vele, hogy nem is szeretnék gyereket. Nővérem és édesanyám is 17 éves volt amikor először szült. Lehet, hogy én ezért nem szeretnék korán. Nem tudom. De szerintem ha már feltetted a kérdésedet és bizonytalan vagy, akkor még nincs itt az ideje.
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 :) :) :) ***** válasza:
19%
Szerintem nem korai,anyukám 19 évesen szült(illetve 18 mert tesóm májusi anyum meg juliusi) és semmi kára nem lett belőle se neki se a tesómnak :)
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!