Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegy férfiak/nők! Hogy...

Özvegy férfiak/nők! Hogy tettétek túl magatokat feleségetek/férjetek halálán?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Apósom gyorsan új párt választott!

Hozzátenném,hogy elég rosszul....

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem lehet túltennie magát az embernek, lassan kénytelen együtt élni a tudattal hogy nincs a másik. Pontosan 5hónapja hunyt el a feleségem 32évesen. Iszonyuan hiányzik. Honnan vetődött fel a kérdésed?
2011. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.

Azon gondolkodtam, hogy a nagymamám egyedül él már tizenpár éve és milyen unalmasak, magányosak lehetnek a napjai, mikor én csak hétvégén megyek hozzá. Anyu meg hétköznap néha beugrik pár órára. De ennyi. Ha nekem valaha lesz férjem, akit majd mindennél jobban fogok szeretni, és meghal, én egyszerűen úgy már nem tudom elképzelni az életem. Öregen, egyedül. És ettől nagyon félek.

2011. jún. 26. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. A most 6éves kisfiammal maradtunk ketten, mamák sokat segitenek. Imádom a fiam, de (lehet nem normális) szeretek egyedűl lenni Nem igénylem a társaságot.Ezt csak azért mondom hogy lehet a mamádnak jó igy. Veled meg ha lehet ne történjen ilyesmi. Én el vagyok a lelki nyomorommal.
2011. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:41-es!

Sajnálom a történteket:(

Abban pedig "igazad "van,hogy elvagy a saját szomorúságoddal és nyomorúságoddal,bár ez majd lassan enyhülni fog!És lesz idővel majd új párod is!


Én még nem vagyok ebben(ne is legyek)de ha mégis egyszer odajutok(attolfügg,h milyen fiatalon)akkor gondolom nekem is lesz újabb párom,hisz az ember társas lény,kell neki egy társ!De azt amit a férjem iránt érzek,tudom,hogy soha senki iránt nem érezném újra!Hisz eddig sem volt részem ilyen gyönyörben amit ő nyújt!

Ha lenne is másik az sosem lenne ő,max.őt keresném a másikban!Sajnos én hiszek abban,hogy csak egyszer szeret az ember igazán...

Boccs,hogy eltértem a témátol

2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát! :)
2011. jún. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!