Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a feleségetek...

Férfiak, ha a feleségetek évekig elhagyta magát (elhízott, stb. ) majd hirtelen elkezd magára adni (sokat fogy, fodrászhoz jár, szexi ruhák, stb), az jó hatással van a kapcsolatotokra (nem harmadik fél miatt teszi, hanem értetek)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyértelmű a válasz.
2011. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
én nem híztam el (nagyon, + 6 kg), de szültem egy elég nehéz esetet, így nem voltam a toppon, sem fizikailag, sem mentálisan. Most eltelt egy év, leadtam a feleslegem, rendbe jött a lelkem és minden jobb lett. Nem miatta, ő ugyan úgy szeretett, mint előtt, hanem miattam. Mióta jól érzem magam megint a bőrömben sokkal többet tudok neki nyújtani, szexuálisan és érzelmileg is.
2011. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván minden férfi csinos asszonyt szeretne maga mellett látni, nem egy elhanyagolt tehenet.
2011. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
17:10-esnek: a 6 kg aztán valóban rengeteg, csodálom, hogy nem hagyott miatta ott a párod... (irónia)... Ne csináljátok már, 5-6 kg még nem a világ, 15-20 már sokkal durvább, és vaz valóban igényel életmódváltást. Egyébként a válasz egyértelmű, egy ilen dolog mindig jobbá teszi a kapcsolatot, feltéve, ha tényleg magunk vagy a párunk miatt van, nem más miatt, és ha ezt a párunk el is hiszi, tudja.
2011. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdező nem említette, mennyit hízot... Nem a +6 kg-os válaszolónak szólt a kommentem.
2011. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a barátnőm 100kg már 10 éve él a párjával-de az meg állandóan megcsalja. Szerintetek a kövérsége miatt amiről nem tehet szegény?
2011. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Azért becsületes dolog ha egy férfi a felesége mellett kitart akkor is ha el van hízva.Sok esetben nem tudni az elhízás okát. Én tisztelem ezeket a férfiakat,bár soha nem voltam kövér. Azok is ugyanolyan emberek a csontsovány is gusztustalan.
2011. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
20 kg és a gyerekek miatt...
2011. júl. 20. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
17:31 - tudtommal pont a testsúlyáról tehet az ember. Egy előnytelen arcberendezésről van túl kicsi/nagy mellről kevésbé.
2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: nemrég rádöbbentem, hogy van 15 kg feleslegem, ami lassanként feljött a szülések után. A férjem soha nem mondta, hogy zavarja, de azt sem hallottam töle elég régen, hogy valamit megdicsért volna a külsömön (egyéb dolgokért igen).

Amikor erre rájöttem, úgy döntöttem, hogy ebböl elég, elkezdtem odafigyelni a kajára, többet mozogni (elötte gyakorlatilag nem sportoltam soha), rendszeresen sportolni, de nem szóltam erröl senkinek, mert nem akartam, hogy esetleg valaki is megpróbáljon eltériteni a szándékomtól, meg ha nem sikerül, akkor ne piszkáljanak.


Kb. 6 kg minusz és fél év után egyszer csak megkérdezte, hogy most valami olyan ruha van rajtam, ami "összenyon", vagy tényleg sokkal vékonyabb lettem. (Érdekes módon ebben az idöszakban tünt fel másoknak is, hogy fékonyabb lettem). Azóta még 6 lement, és többször megjegyzi, hogy csinos vagyok, meg kivánatos.


Ami nekem pozitiv amellett, hogy vékonyabb vagyok, az az, hogy sokkal könnyedebb lettem, megint tudok lépcsön futni, guggolni anélkül, hogy görcsöt kapna a lábam, stb.


A férjem nagyon örül ennek a változásnak, azt mondja, hogy olyan, mintha megint azt a nöt látná, akit ezelött 15 évvel megszeretett. Nem csak - söt föként nem - miatta kezdtem ebbe bele, de megfogadtam, hogy ezentúl nem fogom még egyszer hagyni, hogy ennyire meghizzak és eltunyuljak.


KEdves kérdezö, csak támogatni tudom az ötletedet, és a férjed is örülni fog neki. Sok sikert kivánok.

2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!