Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek már barátaim?...

Miért nincsenek már barátaim? 4 éve itthon ülök minden este, kezdek belefáradni.

Figyelt kérdés
Általános iskolába is csak egy barátnőm volt, a többivel felszínes volt a viszonyom, nem csíptük egymást... Gondoltam ha középiskolás leszek, beindul az élet, jobb lesz minden eljárok majd ott szerzett barátokkal ide-oda és minden jó lesz, mert mindenki mondogatta, hogy a középiskolába már értelmesebbek, normálisabbak a gyerekek...sajnos tévedett mindenki, mert minden rosszabbra fordult...már egy barátnőm sincs. Minden este itthon ülök, nézem, ahogy a szomszéd gyerekek este mennek csapatostul buliba (hozzáteszem ők is utálnak azért nem csatlakoztam) és én meg itthon vagyok egyedül. Rengeteget sírtam már ez miatt, nagyon kezdek ez miatt befordulni és még "hidegebb" lenni az emberek felé. Nevetni már alig tudok, nincs értelme semminek. Suliba is olyan nagyképűek a lányok, semmi másról csak a szexről tudnak beszélgetni, hogy ki hogy csinálja és az ivásról, amihez nem tudok hozzászólni, mert nem is akarok, mivel szerintem ez magánügy. Undorító hova fajul a világ, szánalmas hova akar jutni az emberiség. Egyébként segítőkész vagyok, odaadó és tényleg normális lány, aki szívét lelkét odaadná csak végre lenne egy olyan ember, aki kicsit is megbecsülne és szeretne.
2011. jún. 25. 23:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak rossz társaságba keveredtél, illetve nem próbálod megismerni, ami a felszín mögött van. Nem mindenki csak erről tudnak beszélni, léteznek normális emberek 18 alatt is, csak kevesen vannak, és nehéz észrevenni őket - na meg persze, kinél vastagabb, kinél kevésbé az a cukormáz, ami mögött rájössz, hogy mindenki ugyanúgy igényli a társaságot, kedvességet, csak épp azt hiszik, máshogy nem lehet megszerezni.

Ha továbbtanulsz, és esetleg más városba költözöl az egyetem miatt, meg fogod majd látni, hogy mennyire mások ott az emberek (én sem hittem benne, amíg egy csapat hozzám hasonló elmebetegre nem akadtam a kollégiumban, akikkel el tudtuk fogadni egymást a hibáinkkal együtt, és akiket még egy évig el kell viselnem :)).

2011. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Az elsö hozzzászoló nem sokat segithet itt a gyakorin.

Szerintem probálj másképp állni az emberekhez,kedvesebb ,barátságosabb lenni.

Nézd meg magad jol a tükörbe,és ha kell feltétlenül változtass

Teremts magadnak ujj külsöt:uj hajszin,több smink,divatos rucik,ujj márkás parfüm stb.

Az nem ok ha valaki pl csunya mert a csunya lányoknak is van barátnöjük.

Remélem megoldodik a problémád.

Legyél kedves mindenkihez,meglátod beválik

2011. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
szia írtam privit
2011. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj inkább te kezdeményezni ,hívd fel telón valamelyik ismerősöd ,hogy nincs e kedve elmenni veled ,ide-oda.Ha ő nem,hívj mást!

Osztálytársaid beszélgetésébe is próbálj bekapcsolódni.(Persze ha nyilvános.)Vagy dicsérd őket, pl jó ez a nadrág hol vette stb ,nem kísérne el mert te is szeretnél egyet stb...Hidd el nagyon sok módja van ,hogy barátkozz,ismerkedj.Legyél kreatív és sikerülni fog!

2011. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Kisebb koromban inkább magányos típus voltam, egyedül éreztem jól magam, vagy inkább a felnőttekkel. még most is inkább az idősebbekkel jövök ki, a saját korosztályommal nem. általánosban sok bunkó volt körülöttem, onnan nem is lehettek volna barátaim. megpróbáltam tiszta lappal a másik suliban. itt jobb, de valamiért mégsem fogadnak el. közben már volt 2 barátnőm, de végül nem akartak már barátkozni velem. most úgy vagyok vele, hogy csak azért is erős leszek, nem hagyom hogy ezek a negatív gondolatok legyőzzenek. így is észre lehet venni a kisebb jó dolgokat :)

15/L

2011. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Alapszabály: csak az kap e-mailt, aki ír is. Nos már meg is kaptad. Látod?
2011. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ugyanígy voltam. De kiderült, hogy nem velem volt a baj, hanem egyszerűen más voltam mint a többi hülye liba. Egyes emberek nem értik azt, aki nem áll be a sorba, mint egy agyatlan birka.

Nekem szerencsém volt, mert rátaláltam egy Szivárvány nevű helyre, ami egy nagy rockerkocsma volt. Igazi család voltunk.

Neked azt tudom tanácsolni, hogy járj el sportolni (nem egyedül, hanem valami egyesülethez). Keress olyan csapatjátékot, amit szívesen csinálsz.

Ha egyik helyen nem találsz barátokat, menj tovább. De sokféle klubb van, ahová mehetsz. Fesztiválon is lehet barátkozni, táborban. Én Balatonlellén dolgoztam három nyáron keresztül, és sok olyan embert megismertem, akikhez igazán közel kerültem (csak kettő volt munkatárs).

Igaz, ezek "szezonos barátságok", de hidd el lélekben sokat érhetnek!! És mivel az otthonodtól távol fesztelenebbül barátkozhatsz, jó tapasztalat lehet az otthoniakkal is:)

2011. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ne írjatok privátba, mert már több mint 3 hónapja nem léptem be erre az e-mail-re és már törlődött magától:(
2011. jún. 25. 23:56
 9/27 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó! Köszönöm, hogy megtiszteltél és beírtál, de jobban tetted volna, ha nem teszed. Tudod, ha te is hasonló cipőben járnál, mint én és sok más ember, akkor felfognád, hogy mi is a nagy helyzet az ilyen esetben és, hogy ilyenkor nem az adott emberrel van a probléma.
2011. jún. 25. 23:59
 10/27 anonim ***** válasza:
ne is figyelj arra a nyomorékra, csak egy kötözködő barom
2011. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!