Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg ilyen...

A férfiak tényleg ilyen félénkek, vagy én beszélem bele a jeleket a dolgokba amik nincsenek is?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már olyan, hogy 1-1 szórakozóhelyen/buszon/étteremben azt veszem észre hogy bámulnak a pasik, ebből azt gondolom tetszem nekik, mert legtöbbször ezek olyan "titkos" lopott pillantások, mert utána mindig elkapják a tekintetüket ha rájuk nézek. De közben mégsem volt még soha barátom, azon kívül hogy rám-rám néznek vagy bámulnak nem érdeklem őket. Ez miért van?


(Nem azért bámulnak mert csúnya vagyok ez tuti. És beképzelt sem vagyok, sőt önbizalom hiányom van, de attól még tudom hogy nem vagyok egy rondaság inkább lehetnék jobb is)


2011. szept. 18. 21:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ez azért van mert félénkek vagy mert nincs kisugárzásom, vagy vajon miért van?

Pl pár napja is egy szórakozóhelyen üldögéltem és egy pasi aki tetszett rendszeresen rám pillantott, de mikor találkozott a tekintetünk elnézett máshova. Aztán meg ahogy üldögéltem, elkezdett felém közeledni és közben végig engem nézett, mert mikor a szemébe néztem már megint elkapta a tekintetét.

2011. szept. 18. 21:07
 2/16 anonim ***** válasza:

Kb mintha én írtam volna:S

Bocsi a haszontalan válaszért de kíváncsi vagyok, hogy más szerint ez miért van.:)

2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hozzám csak azok jönnek oda akik bátorra itták magukat. Lehet, hogy tőled is alapból tartanak a pasik hiába tetszel nekik van egy olyan erőteljes kisugárzásod ami megrettenti őket esetleg téged is beképzeltnek tartanak aki elhajtja majd őket!
2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha a pasi akar valamit, akkor lép. Ha a félelmei fontosabbak, akkor nem akar igazán.

2. Ne csak bámuljátok őket, hanem mosolyogjatok. :)

2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a pasi akar valamit, akkor lép."

Na ez az amire nem esküdnék meg! Tapasztalat! De a mosolygás jó ötlet, akkor legalább tudatosul benne, hogy talán mégis esélyes nálad!

2011. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De mi van akkor ha rá mosolygok és félre értettem a nézését, és mégsem tetszem neki? Akkor meg hülyének fog nézni hogy miért mosolygok rá. Meg ha tényleg jól néz ki akkor lehet én nem is vagyok megfelelő neki, mert átlagos vagyok, szóval nem ilyen feltűnő plázacica pl.

Csak mosolyogjak rá? És akkor utána mi következik?

2011. szept. 18. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát...ez elég necces, mármint idegenre mosolyogni, én tartok attól hogy reagálna. Mert mi van ha nős/ van barátnője/ nem tetszel neki? Hát én eléggé szégyellném magamat ha mégsem jönne oda hozzám,vagy fapofával elhajtana mellettem.

Lehetséges, hogy félénkek, nem akarnak semmit. általában a jó pasiknak van párkapcsolatuk is nagy esetben sajnos.

2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Mosolyogni nem bűn. De a kommentedből meg is van a válasz, miért nem mennek oda hozzád. Megközelíthetetlen vagy. Valószínűleg szigorú pillantással végigméred az illetőt. Nyilván nem direkt csinálod, de ez jön le belőle: látom, hogy nézel, de ide nem merj jönni. És nem is mer.

Ha valaki hülyének néz azért, mert mosolyogsz, az az ő baja.

2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán csak úgy nézeget, hogy eldönthesse, tetszel-e. Amúgy ha neki nem égő bámulni rád, akkor neked sem égő mosolyogni. Mármint ő kezdte, nem? Mosolyogj rá csak 1 pillanatig, amíg találkozik a tekintetetek. Talán annyi is elég, ha bátortalan vagy.
2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Nah,én pont ilyen palimadár vagyok:)


Én is szívessen szemrevételezem a jó csajokat,de ha észrevesznek gyors elfordítom a fejem.Nálam ez azért van mert tudom hogy felesleges lenne náluk próbálkozni mert úgyis elutasítanának.A kudarcélményeket meg nem szeretem,mert nem vagyok hozzájuk szokva.


Félreértés ne essék imádok kockázatot vállalni és szeretem a konfliktushelyzeteket,de csak azokat ahol van némi reális sanszom a sikerre.A nőkkel meg úgy vagyok hogy amíg vannak olyan 20-on éves bombázók akik a neten hírdetnek és a lakásukon el lehet hancúrozni velük egy órát egy 10esért,addig nem is kel barátnő.

2011. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!