Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat egy kisebb diszkóba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ismerem-e a társaságot, akikkel megy (legalább hallomásból), de igen, valószínűleg elengedném.
2011. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tudom kikkel megy, még nagyobba is elengedném.
2011. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
barátnőjeivel menne
2011. jún. 26. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
engem elengedtek 16 évesen
2011. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elengedném, de csak pár feltétellel, még úgy is, hogy ha tudom kivel megy el.

1. Tudjam, hogy körülbelül mikor ér haza.

2. Ha nem otthon szeretne aludni, mert például másik városban van a buli, akkor tudjam kinél lesz, de legjobb lenne ha akkor a barátnőjénél aludna akivel elmegy.

3. Vigyázzon magára és ne keveredjen bajba.


Egyébként még nincs gyerekem, de én ezt gondolom reálisnak.

2011. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, beszéljük meg, kivel, mikor, hova és mehet. Ha nem engeded el, köv. héten majd azt mondja a barátnőjénél alszik és úgyis elmennek discóba. Így legalább van esélyed tudni,hogy hol van!
2011. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, de elengedném, ha általam ismert emberekkel megy.
2011. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen elengedném de előtte tudni akarnám kikkel megy és azt is kikötném hányra jöjjön haza illetve hogy nincs alkohol fogyasztás. Valamint legalább kétszer csörgessen meg a buli folyamán hogy tudjam minden rendben van. És ébresszen fel mikor haza ért. Tudni akarnám hogy akkora jött mikorra mondtam.
2011. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehet azt mondani, hogy én is egy kis tinilány vagyok, és azért mondom ezt, de engem anyukám 15 éves korom ota(9.-es korom ota) elenged bárhová, akkor érek haza amikor akarok, tudja hogy ha alkoholt akarunk inni, csak azt akarja mindig tudni(okkal) hogy kikkel megyek, meg mindig mondja hogy ne igyak más italábol, de üljek idegenek kocsijába. Van rengeteg olyan ismerősöm, akit tiltottak a szülei, és össze-vissza drogozik, csak hogy megmutassa a szüleinek:S Gondolom ez az egész NEVELÉS kérdése, és a bizalomé.
2011. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!