Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálosan szerelmes vagyok a...

Halálosan szerelmes vagyok a ferjembe mindig bujok hgozzá simi stv, de a s. exet utálom nem akarom terhemre van. Más is van igy? és gyereket se akarok pedig 30 multam sztem nem változik ez már

Figyelt kérdés
lehet velem valami baj? vagy mások is vannak igy?
2011. jún. 26. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Vannak aszexuálisok. De ha a férjed nem az, gondok lesznek.
2011. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 skarma ***** válasza:
9%
Vagy olyan tisztán szereted, hogy már túlléptél a szexualitáson.
2011. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, hogy más hogy van, de én nem, az biztos.Szerelmes vagyok bele, ezért minden alkalmat a szexre megragadunk.És ez így megy 16 éve.Ha nem így lenne, meg is őrülnénk.


34/N

2011. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
egyszer néztünk órán egy felmérést h a nők mennyivel kevesebbet kívánják a sexet házasság után. természetes h nem kívánod a sexet. ha ő sem akk okés. ha igen akk vagy gondok lesznek vagy megcsal.
2011. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

"Vagy olyan tisztán szereted, hogy már túlléptél a szexualitáson."


Ez olyan rossz duma de komolyan... Ha a másikat nagyon de nagyon szeretem akkor kívánom is őt nem? Ha meg nem kívánom őt akkor ott hatalmas gondok vannak.

2011. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 skarma ***** válasza:
19%

15:49 vagyok


15:59, döntsd el, hogy kit, mit szeretsz? Azt, akit választottál, vagy a testét? Csak egy testet kívánhat a te tested. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy valaki már túllépett ezen és a párja szellemébe, az igazi mivoltába szerelmes?

2011. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyunk lebegő asztráltestek, legfeljebb neurotikusak, ha egy egészséges dolog tisztátalannak tűnik.
2011. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

16:02

De ha szerelmes vagy az illetőbe akkor csak kell legyen olyan vágynak benned hogy testileg is úgymond eggyé válj vele, nem? Ha nincs akkor meg "mint embert" szereted őt vagyis úgy mint bármelyik közeli rokont vagy barátot.

2011. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ahány ház annyi szokás, de alényeg, hogy HÁZON BELÜL egység uralkodjon. Vagyis: nem akarsz dugni? A férjed sem akar? OKÉ de ha más a felállás, akkor nem lesz tartós a románc.

(Szerintem a szexualitás a szerelem legfelsőbb foka...nem véletlenül a fogantatás, az élet módja...de ez csak egy vélemény)

2011. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!