Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha halálosan szerelmes vagyok belé? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 13 éves láyn vagyok. Az lenne a kérdésem, hoyg mit tegyek ha szerlems avgyok egy srácba aki nagyon bejön. Ugyanoda jár edzésre ahová én. Néha köszön nekem és a barátnőimnek, de komolyan még soha nem beséltünk. Ő 17 éves és írtő sexi. Tudom hogy nem lehte semmi esélyem nála. A lehetlennel játszom. Mert szerintem nem avyiok szép, bár a korosztályomnak 10 ből 9 embrennek tetszem. Nem birom elviselni nélküle. Iszonyatosan bejön, dee én 100% hoyg nem neki. MIt tegyek??Ráadásul ő már enm szűz, de én még igen, rendszeresen bulizik én még nem és sztem elégég kicsinek , jelentéktelennek tart,d e én nagyon szertem és úgyérzem eléggé hasonlitunk is. A barátöim mindig mondfják hoyg tökre egyformák vagyunk így belülről is meg minden, hoyg összeillünkl, DE ő 17 és kb. 180 cm magas én meg 13 és 160 éstuti enm jráéna velem. DE enm bírom ki nélküle. Kérlek segítsetek. MIt tegyek??
2011. jún. 9. 19:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hibákért, csak nagyon siettem, kérlek segítsetek...
2011. jún. 9. 19:46
 2/11 anonim ***** válasza:
ez elmúlik.
2011. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Menniy idő??? ngayon szertem, rajongok érte anniyra, ő midnehol a hátterem és anniyra helyes...hogy behalok
2011. jún. 9. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:

17 évessel esélyed sincs :$

13/F

2011. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom potn ez a baj..mert anniyra bejön:(
2011. jún. 9. 21:22
 6/11 anonim válasza:

Mi a neve? Megnézem facebookon :D

Az a baj,hogy egy 17 éves fiú kislányként tekint rád,ez biztos...nem pedig úgy mint egy lányra,akiben esélyt látna arra,hogy a barátnőjévé váljon...de ne csüggedj! El fog múlni ez a fiatalkori "szerelem"

2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nagyon nagyon szeretem...
2011. jún. 26. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Dörzsölgesd a borsódat és elmúlik.
2011. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hány évesnek nézel ki egyáltalán? mart ha többnek akkor lehet esélyed:D 13/F
2011. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írj privit utólsó , am olyan 14-15 ötnek sztem
2011. jún. 26. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!