Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 18 éves lányba, ő viszont biztos kinevetne a korom és a kisfiús arcom miatt. Halálosan szerelmes vagyok belé, mit csináljak? 15F

Figyelt kérdés

Igen, tökéletesen tisztába vagyok azzal, hogy az öccsének tart valószínűleg. Az is arra vall, hogy puszilgat, ölelget és állandóan mondja hogy milyen cuki vagyok. Meg pl. gátlástalanul beleül az ölembe meg ilyenek. Múltkor is átjött nővéremhez, mert barátnők, nálam volt hely és csak úgy egy pólóba és egy bugyiba mellém feküdt az ágyba és ott is odabújt és ott is aludt.

egyébként korábban már volt tapi és akkor mosolygott.

nem tudom hogy öccseként tekint-e rám vagy remélhetek-e tőle többet..


2011. aug. 30. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem b*zi vagy ha nem másztál rá :D
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha hagyta, hogy letaperold, akkor nem hiszem, hogy öccseként néz rád. Bár a helyzetet nem tudom. :)
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
megvolt a tapi? nyomulj katona!
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Vedd elő a lompost, ha síkit akkor jó úton jársz. Viszont ha röhög akkor ne erőltesd.
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen borostás voltam O.O egyáltalán nem volt kisfiús arcom de ahogy olvasom, lehet hasznomra lett volna :D és szerintem lehet belőle még valami
2011. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát persze, hogy nem másztam rá, nem is lett volna nagy rá merszem, meg akkor még nem éreztem így, tehát úgy tekintettem rá, mint egy nővérre
2011. aug. 31. 00:00
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez sima ügy.

Az amikor odafeküdt egyértelmű jel volt,csak elmulyáskodtad.

Mondjuk ennyi idősen még érthető a dolog.

Legközelebb ujjazd meg,csókolózzatok.

Viszont a szerelem témát nehogy elmond neki,mert az életben többet nem fog bebújni az ágyadba.

Hajrá!

2011. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Küld hozzám majd foglalkozok vele :D
2011. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

00:01-es:

akkor szerinted csak egy kis kalandként kellek neki, semmi komolyabbat nem akar tőlem?:S


és igen, eléggé béna és gyáva voltam amikor odafeküdt mellém:S

2011. aug. 31. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!