Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaltátok már meg a férjeteket...

Csaltátok már meg a férjeteket, ha igen mi vezetett idáig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én sose csaltam meg a férjem ,9 éve vagyunk együtt,de eddig minden problémát meg tudtunk beszélni.Nem is csalnám meg soha,mert nem érdemli meg,és imádom őt !!!Ha már oda jutna a kapcsolatunk,hogy minden rossz ,menthetetlen,ne adj isten más férfi lépne a képbe,előbb lezárnám a meglévő kapcsolatomat.Soha nem aláznám meg a páromat azzal,hogy megcsalom!!!!!
2011. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
soha nem csaltam senkit és soha nem is fogok. nincs olyan elfogadható indok, magyarázat, ok, ami a hűtlenséget az én szememben érthetővé tenné...
2011. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igenis van az a pont egy házasságban, mikor bekövetkezik, hogy belép egy harmadik fél. És vannak olyan helyzetek mikor nem lehet csak úgy egyszerűen kilépni a házasságból. Pl. 20-30 évig kitartó házhitel, esetleg közös vállalkozás, több gyerek, egyik fél anyagilag, érzelmileg............akármivel zsarolja a másikat.


Egy ideig tűr az ember, megpróbálja helyrehozni, de ha a másik fél nem hajlandó rá, mert kényelmes neki, hogy kívűlről látva szép élete van, belűről meg kit érdekel, hogy 4 éve nincs köztünk testi kapcsolat és 30-asok vagyunk.

2011. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!!Így van,sok minden függvénye az,h először megcsalás van és nem egyből szétköltözés!!A helyzet kb.ugyanaz mint az utolsónál és mi is harmincasok vagyunk.De mi már csak mint lakótársak élünk együtt egyikünk sem akar már semmit a másiktól.Ami nem műkődik most az később sem fog.
2011. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen. de szexszel soha. odáig nem mennék. néha kell egy kis felüdülés, hogy valaki mással is átéljem azt a vibráló érzést, ami a kapcsolatok elején van.

persze, szemét vagyok, és nem ezt érdemli. talán nem is vagyok alkalmas egy komoly kapcsolatra.


ha ő tenne ilyet, szó nélkül megbocsátanék, hiszen én sem vagyok szent.

2011. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!