Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor és miért csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért csaltátok meg a barátotokat, vagy a férjeteket?

Figyelt kérdés
(életkort is írjatok)
2011. máj. 18. 03:33
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mikor?

Miután megismerkedtünk.

Aztán amikor összeköltöztünk.

Amikor babát vártam, és még nem volt pocakom.

A gyerekünk első szülinapja körül.

A gyerekünk második szülinapja körül.

A gyerekünk harmadik szülinapja körül.

És mielőtt elhagyott.

Illetve nem csak ezen alkalmakkor, hanem úgy is lehetne fogalmazni: folyamatosan.

Miért? Mert nem szerettem igazán, csak jó volt időt tölteni vele. A babánk is véletlen szerelemgyerek volt, ilyen kapcsolatba amúgy nem szültem volna. A szeretőmről pedig nem tudtam lemondani, különös kötelék fűz hozzá. Mint később kiderült, őt is az övéhez. Megérdemeltük egymást. De azért boldogok vagyunk hogy szülők lehetünk.

23N

2011. máj. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Az előző barátomat csaltam meg, mert fél éve nem foglalkozott velem, meg azt mondta, megfojtom a szeretetemmel stb. Volt egyetemen egy másik srác, aki mindig vigasztalt, meg foglalkozott velem, amikor ki voltam borulva. Ahogy teltek a hónapok beleszerettem, és párszor csókolóztunk.

Végül sosem jöttünk össze, mert ő inkább csak barátként nézett rám.

Barátommal ez után még együtt voltunk másfél évig, megbocsájtotta a megcsalást. De már (hála az égnek) nem vagyunk együtt.

2011. máj. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
második vagyok: 22/L
2011. máj. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Hát hölgyeim, nem szép, amit tettetek, de hasznos a válaszotok és recpect az őszinteségetekért. Nekem sokkal hitelesebbek ezek a beszámolók, mint amikor egy hasonló "topic"-ba a beírók 101%-a az apácákkal és a szerzetesekkel konvergáló szeplőtelen tökéletes erkölcsiséggel (vagy színlelésével) ossza az eszet és oltja le a kérdezőt.
2011. máj. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%
Mikor? Majdnem 13 év után csaltam meg a férjemet. Miért? Mert addigra lett elegem a folyamatos féltékenységéből, azt hogy mindig magyarázkodnom kellett és még a szüleimhez se engedett, mert biztosan pasizni megyek. Teljesen ki akart sajátítani. A mai napig nem bántam meg azt, hogy megtettem, mert felnyitották a szememet. Rávilágítottak arra, hogy ez nem házasság, hanem pokol. (33/N)
2011. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
kb. 2 hónapja csaltam meg a páromat. 6 éve vagyunk együtt,és az utóobbi hónapokban már minden elromlott, minden ellaposodott,folytn martuk egymást. Ezért "vigasztalást" kerestem, de ez csak egy két éjszakás kaland volt és véget is ért.Ez nyitotta fel a szemem, hogy mennyit veszíthetek. Ez a kaland kellett, hogy rájöjjek, hogy mennyire jó fej a párom,milyen csodálatos a szexben, és hogy mennyire gyengéd tud lenni.Most minden olyan köztünk, mint az elején volt, persze a férelépésemről mélyen hallgatok, de nekem ez a férelépés hozta rendbe a kapcsolatomat.
2011. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%
Az előző vagyok: 35 éves nő vagyok
2011. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
57%
Én is megcsaltam a páromat. De én úgy gondolom akit megcsalnak, az általában maga tehet erről. Nagyon megromlott a kapcsolatunk ő miatta, és pont rosszkor voltam rossz helyen. Megismerkedtem egy pasival aki hasonló helyzetben volt mint én. Már egyszer elvált, csalta a feleségét ezerrel, a mostanit is. Falta a nőket és sajnos én is összetalálkoztam vele. Megbántam? Meg. De nagyon megváltoztatott ez a dolog, és másként látom a dolgokat, és úgy érzem jobb lett az otthoni kapcsolatom. Csak sajnos azóta is mindennap látom és beszélek vele, és sokat szenvedek. Ha nem működik a kapcsolatunk beszéljük meg a dolgokat, és ha utána sem, nem érdemes egymás idejét rabolni. És nem érdemes kalandokba belebonyolódni, mert csak magadnak ártasz vele. Főleg ne családos pasikkal!
2011. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

Én is megcsaltam a páromat. De én úgy gondolom akit megcsalnak, az általában maga tehet


Ezt kifejtenéd? Ha valami nem tetszik, szakíts, nem? Vagy azért tehet róla a párod, mert egy gerinctelen "társat" választott?

2011. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
78%
A nők ri*bik? És a férfiak? A férfiak 99%ban a szex miatt csalják meg a párjukat, a nők meg - szerintem - azért mert figyelmességre, törődésre vágynak ... és nem szexre! Megcsaltam a párom de nem "testileg". Ez akkor mi? Csak a szex számít annak? Szerintem ez sokkal jobban tud fájni. Nekem biztos jobban fájna, ha megtudnám h a pasim jól megérti egy másik nővel magát, mintha v.kivel elmegy és több nincs köztük. 31N
2011. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!