Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ebből?...

Szerintetek mi lesz ebből? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, bár igazán sosem volt az a klasszikus értelemben vett párkapcsolatunk. Őt nem lehet szabályozni, fél a kötöttségektől akkor találkoztunk amikor kedve volt hozzá, ha nem akkor nem. Én sajnos nagyon szerelmes voltam és észre se vettem, hogy ez nem jó nekem. 1 évig voltunk együtt. Már nagyon sokat veszekedtünk és kölcsönösen elegünk volt a másikból.

"Párom" azt akarta, hogy maradjunk barátok, hiába mondtam neki hogy ez nekem nem fog menni, hogy egyik napról a másikra a barátja legyek, mivel én szerettem őt.

De valahogy mindig belementem a közös programokba, mióta szakítottunk többet keres és tervezget velem mint a kapcsolatunk ideje alatt. Én már nem akarok vele kibékülni, csalódtam benne de ez a barátság se megy. Az, hogy mit akar tőlem, hogy ez miért jó neki...fogalmam sincs!

Féltékenykedik, csak ugy felhív és számonkéri az egész napomat, én persze azt se tudom hogy hol volt, mit csinált. Ha együtt vagyunk én ugy viselkedek vele mint egy "barát" ő mindig próbálkozik, puszilgat, ölelget én persze mindig ellököm magamtól, de furcsa ez az egész helyzet...nem is értem a viselkedését.

Szerintetek mi lesz ebből? Miért jó ez neki? És nekem mit kellene csinálnom?


2011. jún. 27. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két választásod van vagy megszakítod vele a kapcsolatot vagy továbbra is a hatása alá kerülsz és a végén ott lesztek ahol abba hagytátok.
2011. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod tartani vele a kapcsolatot, akkor ne tartsd. Ha mégis erőlteti, vedd zaklatónak.
2011. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sorba veszem a kérdéseidet.

Szerintem az lesz belőle a nagy számok törvénye alapján, hogy visszakönyörgi magát, te visszafogadod, és folytatódik minden úgy, mint korábban.

Neki azért jó, mert azt csinál, amit akar, és ha füttyent egyet, te mindig ott vagy neki.

Neked meg nem kéne soha többet találkoznod vele, de sajnos úgysem fogod tudni megállni. Egy év múlva meg felteszed itt ugyanezt a kérdést.

2011. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt csináld, amit te is akarsz! Ha nem akarsz barátságot vele, akkor ne barátkozz! Határozottan mondd el neki, hogy nem szeretnéd. Valahogy az az érzésem, hogy ő volt a felsőbbrendű, te az alsóbbrendű a kapcsolatotokban. Állj a sarkadra. Szerintem még ő sem zárta le a kapcsolatotokat, nincs vele tisztában, hogy mit is akarna. Csak ebben az a rossz, ha esetleg engedsz a csábításnak, ugyanott találhatod magad, mint ahonnét menekültél.
2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!