Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve mert észre vettem, h az egyik lábkörmöm gombás majd a2hét és a másik is . Tejesen kétségbe vok esve mert tudom ebből kicsi esély a gyógylás. Nem tom mit kellene csinálnom

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor kicsi az esély a gyógyulásra, ha csak nézed és nem mégy bőrgyógyászhoz. Ha odamégy, kapsz rá ecsetelőt, amit az utasításoknak megfelelően kell használni és akkor elmúlik.
2011. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elmentem a patikába és kiváltottam a canestent de minden hol olvasom h évek még kigyógyulnak és az is tabletás kezeléssel ami 60 ezer ft
2011. aug. 4. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én párom valami ecsetelőt kapott de egyáltalán nem canesten volt, kb. 5-6 ezer forintért, és hatásos.
2011. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom,komolyan figyelmedbe: a pedikűröst.

Szerezz be tőle vagy akitől tudsz: Unguir + mellé vazelin!!Ez nagyon jó és hatásos....Én és egy ismerősöm is használtuk és jó volt!!!

2011. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az anyósom a nailner repair stiftet használta és sok idő után, de meggyógyult tőle. ezt tudom ajánlani, neki nagyon tetszett.
2011. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban 100 %-os teafa olajat, nagyon hatásos, 1600 Ft körül van.
2011. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm a Kitonailt használta, neki el is múlt.
2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!