Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes mértékben utálom...

Teljes mértékben utálom magam! Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom magam főleg nyáron. Tiszta dagadt vagyok, ezért fehér is a combom, hasam meg a hátam is. Szégyenlős vagyok miatta ezért már rövidnadrágot se veszek fel, se ujjatlant. Anya az éven menni akar strandra viszont én ezt nagyon nem akarom. Utoljára tavaly előtt (vagy azelőtt, nem tudom) voltam strandon de emlékszem, hogy ott is alig mertem felvenni fürdőruhát, utána meg húztam be abba a sárga vízbe ahol nem látszik a testem. Bármit megcsinálok csak ne legyek ilyen dagadt. Ne szóljatok mert nem ilyen 50 kilós pi.csa vagyok aki 40 akar lenni. Most is olyan szívesen kimennék napozni de a testem miatt nem megyek. Ezen az éven egyszer sem volt rajtam rövidnadrág, csak térdnadrág meg hosszú. Folyton takarom magam...komolyan ha kell nem eszek 1 hétig csak ne nézzek ki így. Nem is eszek sokat, sose ettem sok édességet de már hónapok óta max 1 csomag chipset meg 1 csokit ettem meg, és gyümölcslevet vagy vizet iszok. Vacsorázni meg nem is nagyon szoktam. Más megeszik egy hűtőnyi kaját és mégis tök vékony. Nem akarok csontos lenni de azért jó lenne leadni valamennyit még most a nyáron. Azt mondják h 1 hónap alatt 1-2 kilót lehet fogyni. Hát amikor én beteg vagyok akkor 1 hét alatt adok le 1-2 kilót. Amúgy a testem miatt utálom magam, csak akkor megyek emberek közé ha muszáj és nem állok ki magamért. Változtatni szeretnék. Segítenétek?

14L


2011. jún. 27. 16:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ha bunkó voltam vagy valami...csak marhára kivagyok.
2011. jún. 27. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:

hány kiló és centi vagy?

Miért nem sportolsz valamit?

2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmm..arra nem gondoltál még, hogy önsanyargatással (azaz koplalással) kéne fogyni, hanem egy kis sporttal? Ha egészségesen táplálkozol, akkor nyilván ez lehet a probléma. Azt nem írtad mennyi a súlyfelesleg rajtad, úgy könnyebb lenne mozgásformát ajánlani. De itt a szép idő, ilyenkor jó biciklizni és úszni!

És a lassú fogyást azért szokták írni, mert ennyi nem terheli meg úgy a szervezetedet. Ha gyorsan fogy valaki sokat, akkor a bőre nem biztos, h követni tudja a fogyást, és megereszkedik. És az esztétikai szempontokon kívül nem is egészséges.

2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha napozni akarsz, menj olyan helyre, ahol nem járnak emberek. Nem csak a strandon lehet, máshol is süt a nap.


És kezdj el mozogni. Én sem eszek sokat, de nem is mozgok, meg is marad rajtam tartósan kb. 30 kiló fölösleg.

2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány centi és kg vagy? Ezt azért nem ártana tudnunk.


Egyébként kajolj kevesebbet, és sportolj sokat. Úgy formásodsz, meg lemegy a felesleg.

2011. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokszor egyél kis adagokat! És mozogj valamit..én heti 3-szor járok zumbázni, amelyik nap nincs zumba, azon a napon estefele kocogok egy kicsit, kb fél órát. Azt mondják hogy a zsírégetés 20-30 perc után kezdődik el, és több kel mint fél óra. De ez hülyeség, először elég a fél óra, az is számít! Aztán lehet növelni az időtartamot. Rajtam is van felesleg, főleg a combomon meg a fenekemen, én is csak térd gatyát veszek fel..én 170/62 kg vagyok, nem sok meg minden, de látszik hogy van felesleg! Szóval hiába normális a súlyom ha feleslegnek látszik (remélem érted). A sokszor keveset étkezés..nekem nehéz hogy sokszor egyek keveset, megszoktam hogy suliban is napi kétszer ettem, egyszer suliban valami péksüteményt, egyszer itthon 3-4 fele valami szendvics vagy ilyesmi. Most próbálok rászokni hogy gyakrabban egyek. Én így próbálkozom! 16/L
2011. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem egy nap kaja úgy néz ki, hogy egy zsemle, egy kistányér főtt kaja meg délután bekapok mondjuk egy szelet kenyeret. Egyetlen egy sportot szeretek az is a box...

Napozni tudnék bárhol de nem szeretném hogy bárki is meglásson. Sportolni is szívesen elmennék csak az a baj hogy egyből arra gondolok h úristen mások mit gondolnak ha meglátnak. A súlyomra elég annyit mondani h koromhoz képes elég sok.

2011. jún. 27. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:

16/L vagyok!

Ha szereted a boxot, akkor kezdj el boxolni! De ha mást csinálnál inkább mert másra van lehetőség, akkor csinálj mást! A lényeg hogy mozogj! Én is úgy vagyok vele ha elmegyek valahova hogy "Úriiiiisteeen vajon mit szólhatnak ezek most hozzám?!!?!!!!" de ez még inkább motivál, hogy fogyjak, hogy ne gondolhassák rólam hogy milyen dagadt vagyok!

2011. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FeketeNapocska válasza:
Szia,én egy csontos p-csa vagyok,én se járok a strandra,mert kint vannak a csontjaim,hófehér a bőröm,mert ugye hósszu nadrágba nemfog lesülni.Még lehet magamnak tetszenék,mert elvagyok a bőrömbe (lehetne ettől óriásibb bajom pl.valamilyen betegség),de azt utálom,mikor a hátam mögött főleg lányok leanorexiáznak...ez nélkül elvagyok,mert rosszul esik nagyon.ugyhogy nehidd,hogy a csontkolekcioknak olyan jó,én eszek de még se hízok sajnos...
2011. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A súly nem korfüggő, hanem magasságfüggő :)

Ha megadod a paramétereidet, célzottabban tudunk segíteni. Névtelen az oldal, nem fogunk rájönni, hogy ki vagy, csak két adatot fogunk látni.

2011. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!