Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal elsajátítható a...

Life is beautiful kérdése:

Agykontrollal elsajátítható a készség, hogy képes legyek (teljes mértékben) leszarni mit gondolnak mások rólam?

Figyelt kérdés

sokszor vagyok úgy ,hogy meg akarok felelni nekik és annyira nyomasztó ,ezen már régóta akarok változtatni, mit ajánlotok?


végeztem tanfolyamot ,de szinte semmi hitem nincs :\szeretném felépíteni ,de nagyon nehéz

18f


2011. okt. 25. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen én is szerettem volna egy ilyen képességet, de mai ésszel belegondolva... Sokkal többet érhetsz el az életben, ha nem sz*rsz le minden véleményt.

Csak szelektálnod kell megtanulni, mert a negatív kritikákat is a hasznodra fordíthatod.

2011. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem is az hogy mindent, azért tettem zárójelben, már akkor boldog lennék ,ha egy beszóláson nem akadnék ki lelkileg
2011. okt. 25. 20:21
 3/11 Zimu ***** válasza:

Persze. De ez nem különleges képesség.

egyszerüen egy erős elhatározás kell hogy nem figyelsz oda rájuk. (én is hasonló helyzetben voltam régen :( )

de ha magadtól nem megy, lehet kapni egy kis szimbólikus segítséget megnevezetten: L*szarom tabletta. Sima szöllőcukor, de hátha meggyőz. :D

2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Subliminal Flash nevű programot. Bizonyos időközönként felvillantja a beírt megerősítéseket a képernyőn. Torrentoldalakon megtalálod.
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már annyit csalódtam emberekben, hogy már azért sz@rom le a véleményt, mert már tényleg kiölték belőlem a megfelelést.

Majd az élettapasztalat meghozza ezt a képességet.

2011. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem agykontrollal kell.. Én sem agykontrollozok, de ha akarnék se tudnék foglalkozni azzal, hogy a többség mit gondol rólam. Nem vagyok isten hogy tökéletes legyek, vannak nálam furcsább emberek, úgyhogy nem zavar ha megnéznek valahol vagy beszólnak. Úgyis elfelejtik, ha csináltam valami marhaságot és én is csak egy vagyok a milliárd hülyéből, aki fel sem tűnik már. Ha meg valaki nem bír, az hamar kiderül és nem is foglalkozik velem. És akkor mindenkinek öröm&bódottá van.

Már csak azért sem érdekel, hogy más mit gondol, mert van jobb dolgom is. Inkább foglalkozok azokkal, akik fontosak nekem.. hogy ők boldogak legyenek. Azzal meg nem sok vizet zavarok, szal beszólni se tudnak miért. :D:D

Amíg te nem bántasz mást, addig más sem fog téged. ;D

2011. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a megfelelésről.. nem lehet mindenkinek megfelelni és mindent tökéletesen megcsinálni. Fel kell állítani egy fontossági sorrendet és az alapján cselekedni. Sokszor volt már olyan, hogy valaki azt mondta, hogy 'nem tudod megcsinálni'.. Ha nem fontos dologról volt szó, akkor kiröhögtem. Most idegeskedjek meg fáradozzak valami apróságon amiért nem éri meg megdöglenem? :D:D

Ha fontos, akkor megcsinálom és onnantól meg befoghatja. Többnyire az utóbbi a gyakori. :D:D

2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Épp most beszélgettem valakivel erről. Ő egy tanfolyamra jár, hogy ezt megtanulja, de nem itt, hanem Amerikában. És elég sok pénzért.


Van itt egy kis írás. Ez is ilyesmit tanít. És Louisa L. Hay Éld Az Életed c. könyve is segíthet.


A gond ott van, hogy kisgyerekként, meg később az iskolában a "megfelelés"-re programoznak minket. Később ifjú emberként lázadni kezdünk, de aztán az érdekek, meg a haszon, meg a "vinni kell valamire" elcsitítják bennünk a lázadást. Sajnos így szokott lenni. De te ne add fel!


[link]

2011. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt idövel, türelem. Mert a gyerekkorban beprogramozott dolgok (=neveles) megvaltoztatasahoz idö kell, hogyan is menne egyik naprol a masikra tökeletesen, ami evtizedek alatt beledivodott? Ez egy szokas is, es ahogy a szokasok, nehezen vagy könnyen, de valoban megvaltoztathatok, es idövel egyre jobban megy. A jo hir: agykontrollal felgyorsithato, tekintve, hogy kihasznalod az alfa allapotokat is tudatosan, es alfaban köztudottan gyorsabban valtoztathato meg minden (mig a nem agykontrollosok javareszt csak betaban tesznek erte).

Szerintem elöször is huzz egy vonalat. Vallald a felelösseget, hogy eddig engedted a dolgokat, mostantol kezedbe veszed a sorsodat, teszel magadert, atgondolod, pontosan, hogyan es mit valtoztatsz, aztan javasolnam egyszerüen csak csinalni, es idövel azt veszed eszre, kialakult a dolog, ez ilyen egyszerü. (Adj idöt magadnak, mig kialakul, addig kitartoan csak tedd es tedd...) Kezdenem egy gondolatnagytakaritassal: nezd mar meg, miket irtal, azaz mivel programoztad eddig magadat...!

Agykontrollal tenni - volt a kerdesed... Lehet programozni pozitiv mondatokat. Pl. a sajat eletemet elem, önmagam vagyok, szeretem magam...stb. Emellett betaban is jo helyre tenni magadat, ehhez segit a belinkelt szöveg, tenyleg szuper! (Hogy az 1. helyen EN vagyok, magamat a masok ele kell helyeznem, mert akkor adhatok masnak, ha nekem is van miböl...stb.) Ez a gondolkodasmod is IDÖVEL egyre inkabb beepülhet a szemelyisegedbe, ha ugy allsz hozza. :)

Agykontrollal vizualizalhatod, hogy amit a masik mond, egyik füleden bemegy, masikon ki. El is kepzelheted alfaban, este, a mar megtörtent esemenyt atirva, vagy egy hasonlot kitalalalva, ezzel "felvertezed" magadat, keszülsz, hogy legközelebb hogyan fogsz viselkedni. Es egyre jobban megy majd!

A szölöcukros tabi is szuper! :) A lenyeg, hogy kösd valamihez, pl. lehet akar egy karlanc vagy barmi, amihez hozzaerve ez jelenti a lesz@rom-ot. Ez egy idö utan rutinna valik, es müködik. Agykontrollban az a szuper, hogyha meg a 3 ujj techinkahoz hasonloan raprogramozol, hogy "ha hozzaerek a karkötöhöz, akkor tovabbengedem, amit a masik mondott", akkor mar az elejetöl is ketsegkivül jol müködik.

A hit felepitese is ugyanez: ha lesznek sikereid, egyre inkabb nyilvanvalova valik szamodra, hogy azt Te csinaltad, igy egyre jobban nö a magadba vetett hited. Ugyanigy programozhato is. Egy ötlet: csinalj ugy, mintha... Jatssz el a gondolattal, hogy csinalnad, ha hinnel magadban, mi lenne, ha mar ott lennel, hogy hiszel magadban, magabiztos vagy es nem a masik szavai hanem magad iranyitod az eletedet, ezt filmszerüen lejatszanam a helyedben! Mindez alfaban, agykontrollal ugye meg nagyobb hatasu! Aterezve, hoyg ettöl szuperül erzed magadat, latod magadat magabiztosnak, hallod, amit mondassz...stb. :)

Kitartast es sok sikert!

2011. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha odafigyelsz magara, agykontroll nélkül is el tudod érni (jóllehet ez a folyamat is egyfajta agykontroll, de nem a tanfolyami).


Igen, ez nehéz folyamat, hit és kételkedés együtt jár (és így van jól, ha tudsz mérlegelni).

2011. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!