Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani a...

Hogyan tudnám leállítani a családomat, hogy kicsit leszálljanak a témáról?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez kinek mekkora gond lenne, de engem nagyon bánt.


22 éves vagyok és eléggé nagy melleim vannak (szerencsére-sajnos), és állandóan ezzel piszkálnak (nem akarok csúnya szót írni) tesómék is meg anyu is.


Leírok két esetet: a melltartómban a merevítő átszúrta az anyagot, és gondoltam megvarrom. Kérdezte tesóm, hogy mit csinálok, mondtam, hogy melltartót varrok. A varrás közepén bejött a szobába, és nekiállt visítozni kb, hogy azt mondtam melltartót varrok, nem sátorlapot...


Másik eset tegnap történt: szórólapoztunk (nagyobb áruházakét), és elég sokat kellett egyszerre vinni. Erre anyám rögtön megszólalt, hogy "Csak nehogy összenyomja a melleit."


Nagyon bánt, mert akárhányszor itt vannak bátyámék ezt hallgatom. Ez heti legalább 1 alkalom, plusz a szórólap, ami szintén 1.


Tegnap kérdezte anyum, hogy most mi a bajom, mondtam neki, hogy le lehetne állni, mert a f-om tele van ezzel, nem hiszem el, hogy nincs más, akit lehetne b.tatni. Erre rögtön felcsattant, hogy hát velem viccelni se lehet?


Mondtam, hogy de, lehet, csak amikor hetente sokszor ezt hallgatom, az már nagyon unalmas.

Ja, és hétvégén mindig megkapom, hogy vigyázzak, nehogy beleérjen a levesbe....


Így is gyűlölöm a melleimet, mert ezt kell hallgatnom.


Van nagyobb problémám is, nem ez a legfőbb, de a többire nem tudtok megoldást szerintem.


Kérlek segítsetek, mit csináljak? Ha szépen kérem, akkor nem fogják fel. Ha csúnyán, akkor bunkó vagyok....


2011. jún. 28. 07:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Azt ugratják, aki felveszi. Ha oda se bagóznál, nekik se lenne olyan vicces egy idő után.
2011. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha ők poénból mondják, akkor poénra poénnal válaszolj. Le fognak rólad szállni, ha nem durrogsz, hanem megeresztesz néhány csípősebb választ.
2011. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egyszer-kétszer tényleg belehuppant a tányérba leüléskor. :)

Az ugratás 1-2 alkalommal oké, de állandóan már tényleg ingerlő. Én a helyedben azt csinálnám, mikor mondják, h határozottan a szemébe néznék az illetőnek, felé mennék és mondanám: Ha ennyire izgat a melleim mérete, akkor miért nem fogod meg? Vezesd le amit akarsz egy érintéssel, aztán hagyj engem békén!

Nem merik majd megfogni, mert totál be lesznek ijedve, de egy életre megtanulják, h a melleid nem viccből nőttek oda.

2011. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam poénosan reagálni jópárszor, de nem segített az sem a helyzeten.

Volt, hogy megkérdeztem bátyámat, hogy mi van irigykedsz? De közölte, hogy nem (még jó, hogy nem), és tovább folytatta. Unokahúgom 15 éves, és naná, hogy már ő is elkezdte, mert ha az apja csinálja, akkor az tutira jópofa dolog, és ő nehogy kimaradjon belőle.

2011. jún. 28. 07:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, óriási mellei voltak, a súlytól lógósak lettek, bántotta, hogy ő nem hordhat melltartó nélküli ruhákat... megcsináltatta kisebbre, szép kerek mellei lettek, tartják a súlyukat, ha jól tudom támogatják a műtétet, ha tudod igazolni, hogy pszichésen bajod van a nagy melleiddel. Kérdezz utána, lehet neked is szép formás melled, aztán már tényleg csak irigyelni lehet érte.
2011. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Ááá én nem hiszem hogy apukád téged komolyan bántani akarna. "HÉ Drágám! Ezt nem hiszed el, nézd már XDXD melltartót var, mert..pff.pfff.. szétszakad az előző olyan nagy a melle WAHWAÁHWÁAHÁWAÁ".


Igazából szerintem ez még jobb mintha semmi se lenne, 0 kommunikáció. Na én így tapasztaltam, mert akkor azon agyalnál mért nem mondanak semmit, nem elég jók vagy rosszak, stb? Persze jelenlegi helyzetben ez a rossz, kb. mint egyenes haja van göndört akar göndör akkor meg egyenes.


Nem pont ugyanaz, de hasonló. Ha amugy emellett normálisak nem üvöltöznek stb. akkor lehet csak viccelni próbálnak vagy próbálnak rávenni téged hogy te is szórakozz velük. Ha egyszer kiakadnál aztán leüvöltenéd őket az lehet segítene.

2011. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem viccelődés, hanem durva agresszió. Érzelmi bántalmazásnak számít, jobb, ha tudják. Az állandó csúfolódás folytonos szégyenérztete kelt az emberben - anyád egy ostoba kislány, ha pont ő az a szemét, aki csúfol téged. Apád van? Ő is csúfol?


Anyádnak - ha jó anya volna, nem egy szemét kis hisztérika -, akkor úgy kéne téged elfogadnia, amilyen vagy.


Ha továbbra is zavar a csúfolás, akkor javaslom, hogy kérj szaksegítséget. Vannak gyermek- és ifjúsági pszichiáterek, pszichológusok, 22 évesen még símán beleférsz. Majd azon beszélnek "anyád" fejével.

Az öcséd és az unokatestvéred azért mer csúfolni, mert anyád viselkedése lovat ad alájuk.


Anyád nagyon is szégyellhetné magát! Ha téged zavar a nagy mell, akkor minél előbb tegyél ellene! Vannak mellkorrekciós műtétek, ahol kisebbítenek a mellen.

Vagy egy másik stratégia: ha nincs pénzed műtétre, akkor bizony vissza kell támadni! Csúfoilni anyádat valami hibája miatt, ha pedig odáig fajul a dolog, hogy fizikailag is bántalmaz, feljeleneteni a rendőrségen ÉS azonnal elköltözni tőle. Minél messzebb. Suórakozzon talán mással, mondjuk a nagypofájú neveletlen öcséddel.

2011. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Már csak azért se reagálj semmit!

Tegyél úgy, mintha meg sem hallanád. És igenis vegyél fel cicikidobós ruhát, hogy lássák, nem tudtak megtörni!!!

Minél inkább felhúzod Magad az ügyön, annál többet fognak piszkálni. Légy büszke a cicidre!!! Mások egy vagyont fizetnek, hogy nagy mellük legyen...vagy a másik megoldás,ha legközelebb valaki beszól a mellméretedre, Te is szólj be neki valamit. Biztos, hogy a tesód vagy az unokahúgod sem tökéletes. Nyugodt lelkiismerettel, higgadt hangon tedd szóvá, hogy rajta mi az, ami feltűnő. Ha kövér, azt. Ha nagy az orra vagy elállnak a fülei, azt. Ha slamposan öltözik, azt! Ha más nem segít, ez fog! Szóld le Te is őket!!! Engem például sokszor bántottak a suliban általános iskolában, mert egy ideig duci voltam. Egyszer pont egy olyan lány szólt be, akinek mindig ápolatlan, zsíros volt a haja. Én meg visszaszóltam, közöltem vele, hogy neki meg a zsírtól lehet beállítani a haját, undorítóan, igénytelenül néz ki, és ez ellen tudna tenni, például rendszeres hajmosással. :D Innentől kezdve nem csesztetett...:D


26/L

2011. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért csúfolnak mert irigyek :)

Engem az iskolába a súlyom és a magasságom miatt csúfolnak de fel se veszem :P

2011. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalmas.


Így teszik tönkre az önbecsülésed, hihetetlen, hogy ilyen létezik.

Ne gyűlöld magad, és a melleidet sem, biztosan nőies vagy velük. Csak lelkileg kéne túllépned ezen...


Általában nem vagyok a drasztikus megoldások híve, de ha esetleg a következő hétvégi ebédnél rájuk borítanád az asztalt...? ;)

Esetleg jelenj meg félmeztelenül. Vagy legalább képzeld el az arcukat... :)

2011. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!