Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy lehetne...

Mit tegyek? Hogy lehetne leállítani a pletyka-lavinát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy kivizsgálás során kisebb vérrögöt találtak a szívemben.ami nem veszélyes,azt mondták a dokik.Feküdtem bent több hetet.Közben a nevelőapámnak is el lett mondva,hogy mi is a bajom,de ő nem fogta fel,és el kezdte terjezteni,hogy milyen sólyos beteg vagyok.Már lehet az egész falu tudja,nagyon ciki.
2011. aug. 20. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat,elkezdte
2011. aug. 20. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az szélmalomharc lenne. Kár lenne az energiáért és minden csoda három napig tart.
2011. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

mondd meg neki hogy nincs is semmi bajod

a többi emberrel meg ne foglalkozz

amúgy nem tudom,mióta ciki ha valaki súlyos beteg ...

2011. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom,hogy szélmalomharc,de utálom ezt az egész dolgot
2011. aug. 20. 14:09
 5/9 A kérdező kommentje:
nem az a ciki,hogy beteg valaki,hanem az amit pletykálnak rólam
2011. aug. 20. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Mutasd meg,hogy igenis jól vagy:-)


Nálunk a városban egy időben még újságcikk is megjelent(pletyka alapján készült) h városkánk egyik fényképésze meghalt. Szegény meg nem értette mikor kiment az utcára miért néz rá elhűlve mindenki... Sajnáltam az illetőt...


Környékbeliek ráismernek :D


A történettel csak az emberi hülyeség határtalanságát szerettem volna bizonyítani :)

2011. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek a halál hírét terjesztik az sokáig fog élni! :) Amúgy mit foglalkozol vele? Örülj, hogy semmi komoly bajod nincsen.
2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A történetes vagyok :D


Tényleg azzal tudod a legkönnyebben leállítani,ha csak élsz mint hal a vízben :) Ha magyarázkodsz mindenki azt fogja mondani : Magyarázkodni akkor szoktak,ha van min... :)

Ergo: Tessék jól érezni magad :)

2011. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit kene tenned? Elj tovabb. Micsoda "gondok"!?
2011. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!