Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem nagyon nem tud...

A nővérem nagyon nem tud menni magassarkúban, de mégis többet is vett, mert tetszik neki. Szóljak?

Figyelt kérdés
bele fog jönni? Ő azt hiszi h tök jól tud járni benne, de nagyon viccesen néz ki, nem akarom megbántani
2011. jún. 28. 22:23
 1/6 hot_kiss ***** válasza:
73%
Ha a nővéred, akkor monddmegneki finoman, hogy mégsekéne.. vagyinkább tanulgassamég, de ne nyilvánosan.
2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy szólj. Nem arról van szó, hogy megbántod, hanem hogy a húgaként kutya kötelességed minden ilyen esetben szólni, hogy ne váljon a testvéred közröhej tárgyává.
2011. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért testvérrel általában van olyan viszonyban az ember, hogy ennyiért ne legyen sértődés. Mondd neki, hogy viccesen néz ki, és majd eldönti, hogy gyakorolja-e, vagy nem is hordja egyáltalán.
2011. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Elméletileg, ha sokat gyakorol akkor menni fog neki.

Habár ez sem mindig biztos, például én sem bírok benne menni, de nem is erőltetem. Egyébként mond meg neki nyugodtan a véleményed. Inkább tőled tudja meg, mint hogy esetleg valaki úgy mondja meg neki, ahogy nem kéne.


18L

2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Én alapból nem is veszek olyan magassarkú cipőt amiben nemtudok menni,hanem úgyérzem,hogy mingyárt orra bukok!
2011. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy szoljal, hisz a testvere vagy.

Amugy lehet hogy belejon de lehet hogy nem, minden ember mas. En peldaul ugy megszoktam oket, hogy szinte kenyelmesebb es biztonsagosabban jarok bennuk mint lapos sarku cipokben. (meg futni is ha muszaly)


33/N

2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!