Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsírtam magam egy fontos...

Elsírtam magam egy fontos állásinterjún, voltatok már hasonló ciki helyzetben, újból találkozom velük, nagyon szégyellem magam és félek a szemükbe nézni?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és babysitter munkára keresnek valakit, aznap nagyon szomorú voltam, a barátommal is összevesztem, mikor találkoztam a szülőkkel akkor azt láttam, hogy még soha nem volt ennyire kedves és rendes munkaadóm, mint ők és ideges voltam, hogy pont most vagyok ebben a helyzetben. Olyan dolgokról beszéltünk, amik miatt mégszomorúbb lettem,a beilleszkedésről, a hiányosabb nyelvtudásomról volt szó és én meg elsírtam magam, minden felgyülemlett bennem. Nyugtattak, nagyon kedvesek voltak én meg cask hálálkodtam és nem győztem bocsánatot kérni, borzalmas volt. Adtak még egy esélyt, hogy megnyugodjak és találkozom velük még egyszer, de nagyon félek így a szemükbe nézni, ti ezt hogy tudnátok kezelni?
2011. jún. 29. 04:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak bátran:). ha tényleg rendesek, akkor nincs mitől félned
2011. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy az előnyödre válik.

Persze attól is függ, hogy konkrétan miről, hogyan beszélgettetek, de ha nekik ebből az jött le, hogy egy öszinte, mélyérzésű ember vagy, akkor ez pozitívum is lehet, csak épp volt egy rossz pillanatod.

Szerintem aza fontos, hogy amikor a legközelebb találkoztok, legyél nyugodt és kiegyensúlyozott. A gondjaidat tedd félre, mosolyogj. Nem kell túlparázni az előző esetet, kedvesen, szolidan mosolyogva mondd el, hogy sajnálod, hogy a múltkor olyan szomorú pillanatodban találkoztatok, nagyon jólesett az irántad tanúsított magatartásuk, de most már összeszedted magad. SZóval nyugodtan visszautalhatsz rá, véletlenül se tegyél úgy, mintha meg sem történt volna, és ne kezdd bizonygatni, hogy teljesen más vagy, mint a múltkor, ne tagadd meg önmagad, mert az nagyon unszimpatikus lenne, és megbízhatatlanná válnál. (Nem tudnák, hogy akkor most hányadán is állnak veled, mikor játszod meg magad és mikor vagy őszinte)

Fel a fejjel, legközelebb legyél mosolygós, vidá, de persze ne túl harsány, ne kompenzáld túl a dolgot :)


És ha mégsem téged választanak, azt se vedd magadra, és ne hibáztasd magad.

2011. jún. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Második vagyok megint:

Azért a magánéleteddel kapcsolatos dolgokat próbáld kicsit háttérbe szorítani a munkában. Én anyuka vagyok, és ha lenne babysitterem, akkor nagyon nem örülnék neki, ha folyton csak a pasiján járna az esze, vagy egy-egy balhé után úgy befordulna, hogy nem tudna kellően odafigyelni a gyerekekre.

2011. jún. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát látod, anno a Tabáninak is bejött a sírás a megasztárban vagy miben.
2011. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második válaszadóval értek egyet. Nem is tudok mást fűzni hozzá. Az mindenképpen jó hír, hogy újra találkozni akarnak veled!

Szerintem ez az eset inkább jó pont náluk,mint rossz..)

2011. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

06:29-es!

Csillag születikben :)))))

2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj ezen:) szerintem is előnyöd származhat belőle, mert láthatták rajtad, hogy nem egy kemény, durva, érzelemmentes ember vagy, a gyerekeknek pedig a kedves emberekre van szükségük, nem a szigorú, kiabálósra:)

adtak még egy esélyt, látod ebből is látszik, hogy nem úgy vették a dolgot, és bocsánatot is kértél:)

felejtsd mostmár el ezt a dolgot, és ha érzel annyi erőt, próbáld meg újra, és ne szorongj, legyél vidám, határozott:)

sok sikert hozzá!

remélem segítettem:)

2011. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, aranyosak vagytok, most már jobban érzem magam és összeszedem magam péntekig.
2011. jún. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!