Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy fiu...

Szerintetek ciki ha egy fiu Cosmopolitan, Glamour, ezekhez hasonló csaj magazinokat olvas?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 13:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%
szerintem nem. interneten én is rendszeresek ránézek a feminára, mert érdekel, hogy párkapcsolati témákban a nők hogyan vélekednek egy-egy témáról. semmi gond azzal, ha megpróbálod megérteni a nők észjárását ;)
2011. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az már ciki ha erre pénzt is költ :D csak egy két ilyen cikk miatt nem vennék egy magazint ami tele van sok más szarsággal :P
2011. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
én lányként is csak a kupon miatt veszem meg néha a Glamourt :)
2011. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
azt furcsálnám ha pl havonta megvenné magának :)de az pl ha barátnője/testvére magazinját átlapozza abban semmi ciki nincs.
2011. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
neten én is belenézek ha olyan kedvem van. most majd kiderül ciki-e.
2011. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
akk ezek szerint ciki?mindig veszek cosmo-t glamourt meg joy-t :)
2011. márc. 22. 14:03
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a fiú osztálytársam veszi magának, büszkén hordozza magával. Szerintem nem ciki, már csak azért is, mert Ő olyan... Tudjátok! :-) És végül is ilyenkor tök jó, mert kölcsön adja. Ha nem lenne "más", akkor sem zaklatna fel a dolog.
2011. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nameg az ELLE :) abból 3 at is veszek mindig :)
2011. márc. 22. 14:07
 9/19 anonim ***** válasza:
és mi miatt veszed? mi az ami érdekel benne?
2011. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nah az ciki ha meg is veszed! sőt, több mint ciki.. ha az enyémet lapozza át, beleolvas, vagy mondjuk ajándék tippet néz ki belőle, akkor nincs ezzel semmi gond.. de ha megveszi.. na az ilyen pasikat biztos nem nézném férfinek, max barát, mármint haver..

21/L

2011. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!