Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg elmúlik...

Mit gondoltok, tényleg elmúlik a szerelem 3 év után?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a rózsaszín ködre gondolok, ami az első 2-3 hónapban van, hanem arra az igai szerelemre, ami még CSAK szeretet.


Van olyan, aki már sokkal régebb óta van egy kapcsolatban, de még mindig szerelmet érez?


2011. jún. 29. 11:47
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

elnézést, rosszul írtam.

Szóval, : ami még NEM CSAK szeretet. :)

2011. jún. 29. 11:48
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
13 éve vagyunk együtt, van két gyönyörű gyerekünk, de még mindig megremegteti a térdemet, ha rám néz. De ezen dolgozunk is: eljárunk randizni, szoktunk kettesben is lenni, nem csak a gyerekekről tudunk beszélgetni.
2011. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Hat jo kerdes,azt hittem a szerelem reg elmult de tevedtem,3-4honapja minden megvaltozott.megveszek a paromert,mar az illatatol beindulok,ha ram nez elolvadok,olyan minden mint a kapcsolatunk elejen,nem tudom miert most jott ez elo de nagyon birom.

10.eve vagyunk egyutt.

2011. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha 3 év utàn elmùlik a szerelem, akkor ott valami nincs rendben a kapcsolatban. A szeretetnek egy kapcsolatban jóval késõbb kell létrejönnie. Ezzel a szerelem elmùlàssal egyébként, mindenki azt mond, ir amit személyesen megtapasztal.
2011. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi most 3,5 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk, de talán most szeretjük legjobban egymást :) Szerelemmel.
2011. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
Én a párommal 10 éve vagyok együtt, nagyon szeretem és nemcsak szeretem, hanem szerelmes vagyok belé. Ezt ő is mindig elmondja nekem. Nekem egyszer azt mondták, hogy a szerelem olyan mint egy virág: mindig öntözni kell. Ehhez tartom magam és nekem bevált :-))
2011. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
8 év és egy gyerek után még mindig szerelmes vagyok:) most egy hétig nélküle vagyunk, hát a gyomrom is görcsöl, úgy hiányzik:(
2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi a párommal picit több mint 3 éve vagyunk együtt, de nálunk már nincs szerelem. Legalábbis a részemről. De sajnos olyan helyzetben van a párom, hogy nem tud elmenni tőlem, plusz vannak más gondok is...
2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát mi 8 éve ismerjük egymást, ebből 6 éve élünk együtt. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy még most is remeg a gyomrom, ha meglátom. Ez az érzés hamar elmúlt. Emberileg most is szeretem, tisztelem, jó vele a szex, őt választottam társamul, de ennyi. Szerintem nem ez a szerelem. Ez csak a szerelem átalakulása, egy olyan kapcsolatban, ami tarthat akár örökké is....

de valami hiányozni fog... mindig :(

2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Úgy látom, itt a nők többsége ugyanúgy érez. Vajon a párjaitok is?

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a férfiakban hamarabb kialszik az érzés, ha nincs ami táplálja!

2011. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!