Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ennyi férfi...

Mit csináljak ennyi férfi között? Jövő héten kezdem a munkámat egy cégnél külföldön ahol 156 férfi dolgozik. És én leszek egyedül nő azon a részlegen.

Figyelt kérdés
Beszélgessek? Valószínű hogy majd kellemetlen helyzetbe is fognak hozni engem... Udvarolnak stb. Köszönöm a válaszokat 23N
2011. jún. 29. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
dolgozzál:D
2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Hadd udvaroljanak. :) Nem kell szambavenni oket.:D

Te vegezd a magad dolgat es kesz.

Milyen munkarol van szo?

2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
dolgozz, ha udvarolnak üsd el viccel.
2011. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem ennyi rengeteg,de én is pasikkal dolgozom,egyszem nőként,mérnökként.

Jó dolgom van,mondhatom hogy elkényeztetnek,figyelmesek,segitőkészek.

És úgy senki nem közeledik,mind csak udvariasan:)

Beszélgess,ismerkedj,ne vedd zokon ha beszólogatnak,szólj vissza.


milyen munkakör?

2011. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Élelmiszer higiénikus vagyok .. és egy húsipar céghez megyek
2011. jún. 29. 19:24
 6/17 anonim válasza:
100%
Hogy beszélgessél-e? Nem is értem a kérdésed, persze. Kellemetlen helyzetbe csak Te hozhatod magad! Legyél barátságos, az udvarlásokon csak nevetni kell egyet.. gáz csak az lesz ha munkahelyi közkinccsé teszed magad, már ha érted mire gondolok ;) Szerintem kellemes lesz, pasikkal mindig jobb a hangulat, a női munkahelyeken csak az ármánykodás megy, fiúknál inkább az ökörködés...
2011. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Tömören:


Egy húsipari céghez, egy új hús érkezik! :))

2011. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj, ne izgulj. Nagyon kedvesek lesznek, segítőkészek. Én is dolgoztam sok ffi között, és nem volt semmi gond. Tök normálisak és rendesek voltak. Érteni kell mondjuk a viccet is. :)

Ha udvarolnak, és ez neked kellemetlen, akkor egyenesen, de udvariasan utasítsd majd el. Ennyi.

2011. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek hallod-e!:) Én nőként nőkkel dolgozom.Mit mondjak? iszonyat:S Szerintem jobb a férfiakkal dolgozni. Vedd a lapot ha ugratnak és bátran vágj vissza:) És na ná,hogy beszélgess velük.
2011. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz az, ha "normálisan" viselkedsz, vagyis ne hangsúlyozd, hogy te nő vagy, se túlöltözéssel, se "kikérem magamnak" viselkedéssel, próbálj meg úgy viselkedni, mint egyik munkatárs a másikkal.

Ha valamelyik bepróbálkozik, a rendreutasítás sablon-szövege: Házinyúlra nem lövünk! :)))

2011. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!