Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül allo vagyok 3 kisgyere...

Egyedül allo vagyok 3 kisgyerekkel 30 evesen. Szerintetek ennyi gyerekkel van olyan ferfi aki kapcsolatot kezdene velem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem a gyerekeid miatt leszel hátrányban.Ha valaki megszeret úgy igazán,akkor nem fogja érdekelni hány gyereked van.Ha meg nem,akkor hello neki.
2009. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal. Ha egysze valaki megszeret, elfogadja a gyerekeidet is. Ha pedig a gyerekek akadályt jelentenének egy kapcsolatban, el sem szabad kezdeni vele.
2009. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őszinte szerelem esetén a 3 gyerek nem lesz akadály. Ismerek ilyen párokat :)
2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan létezik!Vannak még normális férfiak(szentül hiszem)!Szorítok,hogy találj vkit magatoknak aki elfogadja gyermekeidet(ez a lényeg)és persze imádjon Téged:)
2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, saját tapasztalat. Ha megtalálja benned a nőt, akire vágyik, a társat, akivel megértik egymást, örülni fog neked-tek. Ne hanyagold el magadat, és ne hagyd el magadat ez fontos. A gyermekeid motiválnak, de fontos, hogy te is értékeld magad.
2009. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ellenpólus is. Volt egy srác, akinek segítettem párt találni, mondtam neki lenne egy szép hölgy a közelben, de van két gyermeke. Meg sem akarta ismerni, mondván, ő nem fogja eltartani más gyermekét. Pedig nagyon rendes srác, de valahogy nem képes csak a saját gyermekéről gondoskodni.
2009. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan 3 gyerekes ismerősöm, akinél ez egyáltalán nem volt probléma, hogy kapcsolatai legyenek, nála is kicsik voltak még a gyerekek.


Egyébként nekünk is három van és álltunk is már a válás szélén, a férjem is mondta amikor lezajlott az epizód, hogy ő attól nem "félt", hogy ne találnék mást magamnak, akár ennyi gyerekkel is.

2009. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Végig nyitott kártyákkal játssz.

Viszont a gyerekek is fognak válogatni. Hallgass rájuk is.

2009. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem lennék ennyire optimista...még a szinglik is nehezen találnak párt, a férfiak menekülnek a kötöttségek elöl, és bizony hosszútávon a pénztárcájába kell nyúlnia. Biztos nem maradsz egyedül, légy optimista, de a lehetőségek biztos leszűkülnek.
2009. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

A szinglik nem is keresnek párt már nem azért, vagy oylan szinten jellemhibásak hogy képtelenek a társas kapcsolatokra és akkor egyszerübb ez mögé bújni hogy szingli vagyok.


Amúgy sztem van esélyed így is hogy férjet találj csak oylat kellene keresned aki már szintén elvált, vagy meghalt a felesége és szintén van gyereke esetleg.

2009. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!