Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyáéknak h...

Hogy mondjam meg anyáéknak h Amrikába megyek 1 vagy 2 évre dolgozni?

Figyelt kérdés

Legláisan megyek au pairkedni!

jelenleg recepciósként dolgozok, egyedül lakok egy albérletben, és a havi fizumból 20ezret max 30at tudok félre rakni, pedig nem élek nagylábon. ezért is szeretnék kimenni, hogy összeszedjek annyit amennyiből eltudom kezdeni az életem. spórolós típus vagyok,

már éltem külföldön 1,5 évet de anyáék azt sem preferálták.

már előre félek a reakciójuktól, h miért mondok el itthon, miért nem ülök meg a seggemen stb...


22L


2011. jún. 29. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ugyen nem anyukádéktól félsz jobban? :-D

Vágj bele, a legjobb döntésed lesz az életedben, és az idő majd meghozza az ő belátásukat is! Véleményük lehet a dologról, de beleszólásuk aligha :-)

2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leinformált helyre mész, és megtettél mindent, hogy biztonságban oda és majd visszérj, akkor nincs okuk aggódni. Mondjuk egy szülő mindig félti a gyerekét, ez természetes. De már felnőtt vagy, elmondhatják a véleményüket, ha akarod elfogadod, ha akarod nem. Ennyi.

Ja,és van msn és skype is, ki kell őket okítani és nem lesz gond.

2011. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze biztonságos helyre megyek. (Au Pair in America-val megyek ki).

csak azért tartok anyáéktól mivel eddig sem preferálták a külföldi dolgaim, mivel szerintük felesleges. itthon is meglehet élni. jah meg ők nem voltak külföldön dolgozni, csak nyaralni.

meg tuti az lesz a reakciójuk h "ebben a válságos időben, miért kell feladni a biztos munkahelyem'...

2011. jún. 29. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu! Amerikába megyek 1-2 évre dolgozni! Mesterségem címere au pair.
2011. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

pl. így:


"Kedves Apa és Anya!!! Külföldre megyek au pair-kodni. Tudom, hogy nektek erről megvan a véleményetek, és nem is örültök neki, de a vélemény olyan mint a f*ng: mindenkinek van, de higgyétek el - senkit nem érdekel... :-/"

2011. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!