Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy magyarázzam el...

Most hogy magyarázzam el anyáéknak? :o

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy leszoktunk feküdni a barátommal,de védekezünk.Ezt anyáéknak nem mondtam el (ezt még most sem bánom),de múltkor szóltam apának,hogy vegye ki az egyik táskámból a pénztárcámat,de kiderült,hogy volt benne egy óvszer,amit apa megtalált :S

Ezután tök nagy balhé volt itthon,volt a szokásos "mi nem ezt vártuk tőled" duma meg hasonlók.

Hogy mondjam el nekik,hogy én szeretem a srácot és nem csak egy kaland?

16 L


2011. febr. 9. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak egy kaland? Hm. Ilyen korban még magadat sem ismered, már nem vagy kisgyerek, jobb ha most mint 12 éves korban... Beszélj velük, de értsd is meg őket, hiszen féltenek. Ha védekeztek meg inkább nyugodjon is meg.
2011. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%

nem tudom mennyi ideje vagytok együtt a barátoddal,de feltételezem ,hogy már annyi ideje,hogy a fiúd kiállta az idő próbáját melletted és a szüleid is látják,hogy nem hagyott el az első alkalom után hanem még mindig veled van és ez is bizonyítja,hogy mennyire szeret.a szüleidnek biztos nehéz elfogadni h nem vagy már kislány,de mond meg nekik h nem csináltál te semmi rosszat:nem iszol,drogozol egyszerűen csak szerelemes vagy.Ez ,,nem várták tőled"?az meg h nem szóltál nekik,csak arra utal h féltél a reakciójuktól,mert tudtad h nem örülnének neki,ez meg maradjon az ő problémájuk!!

Élvezd az életet és szard le azt aki nem ezt kívánja!

Sok boldogságot!:-D

2011. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamám, néha most is a fejemhez vágja, hogy szerinte nem illik valakinél napokig ott aludni(pedig 3 éve vagyunk együttt) és nagykorú is vagyok.Gondolom féltenek. Hogy terhes maradsz. De gondolom, komoly a kapcsolat és védekeztek...Mondd meg nyugodtan, hogy szeretitek egymást és védekeztek megbízhat bennetek.
2011. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a balhé csak a kezdeti sokkhatás számlájára írható. Nehéz elfogadni, ha az ember kicsi lánya felnő. De azt nekik is díjazniuk kell, hogy felelősséggel gondolkodsz, és védekeztek. Nyugodtan beszélj velük erről a kérdésről. Ha kicsit lehiggadnak, még örülni is fognak, hogy megbízol bennük.

Nekem ebből a korosztályból fiam van, most 17 éves. Amikor barátnője lett, vettünk neki egy csomag óvszert, mert hát ennyi idősen ciki megvenni és kiokosítottuk a védekezésről. Elmondtuk azt is, hogy nem kötelező azonnal felhasználnia, de legyen nála mindig, ha úgy alakul. Szerintem a szülő részéről meg ez a felelősségteljes hozzáállás.

2011. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy még az sem volt éppen pozitív hatással rájuk,hogy nem mondtam el nekik,hogy van barátom.Azért nem szóltam nekik erről,mert a srácot már 5 éves korom óta ismerem,de csak haverok (vagy még azok sem) voltunk,és 10 hónapja vagyunk együtt.
2011. febr. 9. 20:01
 6/10 tetris ***** válasza:
76%
Mondd nekik azt, hogy örüljenek, hogy csak óvszer volt a tatyódban, és nem mondjuk marihuana.
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek utolsó!

Nagymamám mikor az akkori (mostmár ex) barátommal)lefeküdtem, 20 éves voltam. És mikor megtudta, elmondott mindenféle gyalázatosnak, hogy ez milyen már...


Néha most is mondja, pedig a mostanival 3 éve vagyunk együtt,hogy nehogy terhes legyek...

26L

2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
vagyis 19 58, mert már írtak...
2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat !
2011. febr. 9. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
A mai világ kicsit másabb, mint a szüleid korában volt, és akármennyi erkölcscsősz van itt fenn gyk-n, azért az emberek többsége tinikorában veszíti el a szüzességét. Sztem megmondhatod neki, hogy a világ változott, és hogy tényleg szereted a srácot, nem akárkivel fekszel össze, és hogy látják, hogy vagy annyira felelősségteljes, hogy védekezel...
2011. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!