Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyáéknak,...

Hogyan mondjam meg anyáéknak, h iszom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a barátaimmal 2hetente szoktunk lemenni a városba este inni. Ilyenkor anyáék úgy tudják, h teázunk vagy kávézunk. Még egyszer sem értem haza részegen, úgyhogy nem is nagyon jöhettek rá arra h nem mondok nekik igazat. Viszont nekem ez már nagyon rossz, h nem vagyok őszinte hozzájuk. Mit tegyek?
2011. júl. 9. 14:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy részeg, akkor ne is mondd el, mert nem fognak engedni legközelebb.
2011. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

hatha odafigyelnenek, akkor mar tudnak, hogy nem teazol. Legalabb a pupillarol, A szemek csillogasarol, buzlesrol, meg a hadart szavakbol.

Ha tenyleg nem tudjak szerinted, nem kell igergetni, eskudozni, csak egyszeruen nem mesz pialni tobbet.

2011. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%

Egyet értek az elsővel.Senkinek nincs olyan anyja,apja aki bírná hogy a tizenéves gyereke iszik :) Én sem mondanám el :s.

De az én szüleim úgy vannak vele hogy néha kell :)

2011. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
11%

Nekem tavaly maguktól jöttek rá, úgy, hogy 3x hánytam, és a hányásomban aludtam el otthon, és mikor felkeltem elég szarul néztem ki... apám megkérdezte: bebasztál?:| én meg mondtam hogy egy kicsit... most már ő adja a pénzt piára:)

17L

2011. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
utolsó: erre nem lennék büszke
2011. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Szep apuka. Gratulalok. Jovore majd mar egyutt fogtok pialni jarni? hat minden haz mas. Vajon mi lesz beloled 5 ev mulva?
2011. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

15 vagy és iszol?

Hát, ez zseniális... Mi a fenéért isznak a mai fiatalok. Egyszerűen nem értem, minek inni. Teneked csak feltűnési viszketegséged van.

2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 rémuralom ***** válasza:
6%

Nálam itthon az első pillanattól fogva tudták, amikor először jöttem úgy haza, hogy egy sörnél többet ittam meg (nem voltam részeg, de attól még megállapítható kis odafigyeléssel). Szerintem a szüleid is tudják, csak nem firtatják.

Nekem egyébként azt mondják a szüleim, hogy semmi probléma nincs azzal, ha néha egy kicsit kirúgok a hámból, csak ne menjek haza részegen. Akkor inkább várjam meg a másnapot. Nem is volt még példa rá, hogy csontrészegen jöttem volna haza.

17F

2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%

Én is így vagyok ezzel. Bár én kb 3 hetente megyek el velük valamerre.

Rajtam egyáltalán nem lehet észrevenni, nagyon figyelek a beszédemre, büdös sem vagyok...


Bár én már gyakorlott vagyok abban, hogy ne vegyenek észre rajtam semmit. Régen drogoztam (fű, spuri), és sokszor így is jöttem haza, és semmit se vettek észre...


Szóval én is kíváncsi vagyok a válaszokra


16/L

2011. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

16L


Te egy hazban elsz a szuleidel? Nagyon sajnalom, hogy ennyire tudatlanok, hogy nem ismerik fel, mi tortenik lanyukkal. Tudod a szulok, ha akarnak, tudnak tajekoztatast talalni, hogy hogy ismerjek fel csemeteuk viselkedeset. Kar hogy sokat nem erdekli.

2011. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!