Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány hónapos...

Szerintetek hány hónapos kisbabámmal utazhatok el a nagyiékhoz elöször?

Figyelt kérdés
A babám 2hós és szeretném végre elvinni anyuékhoz , hogy az otthoni rokonok is lássák,de nem ez a fö cél,csak kapcsolodjak ki 1kicsit.50 km-re laknak, ezért néhány napra mennénk, mert nem sürven megyünk.A férjem nem engedi,aki mellesleg minden nap dolgozik fél 9ig,tehát gyakorlatilag nincs is velünk soha.Meg szerinte az én rokonaim össze fogják nyalni,mert az ö rokonai okosak és senki se puszilgatta-szerinte.Nekem egész nap itt kell laknom a szüleivel,ráadásul az anyja belebujik a pici képébe mikor a cicimen lóg,holott tudja,h ez egy intim dolog és nem kéne annyira mindenbe benne lenni.Utálja hogyha nekem jó és gyakorlatilag nem is vele élek hanem a szüleivel,mert csak aludni jön haza.Akkor miért ne tölthetnék el pár napot a saját szüleimnél?Ugy érzem nem sokéig birom mellete,mindent megtilt és máshogy gondol mint én,csak a picire gondolok.Rossz lenne neki apa nálkül felnöni...
2011. jún. 30. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Apa nélkül nőttem fel, túléltem. Túl gyerek volt még a gondolkodása, mára "beérett" és rendes apa lett. Ha ilyen férjem lenne ilyen szülőkkel, menekülnék, amilyen messze csak tudnék.
2011. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjed elmegy dolgozni, te meg szépen felülsz a vonatra/buszra, és meg sem állsz hazáig. Mit tud tenni? Ne jelentsd be neki, nem kell engedélyt kérned. 2 hónapos babával már simán utazhatsz, elviszed neki a szükséges dolgokat és kész. Állj a sarkadra, könyörgöm.
2011. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50 km-es utat egy 2 hós jó eséllyel végig is alussza ;)
2011. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi iylen idős korában már 150 km-re lakó rokonokat is meglátogattuk. Néhány napos ott alvásal. Mielőtt bárki lehurrogna, semmi baja nem lett a picinek. Mi is kimozdultunk. Szóval szerintem nyugodtan mehetsz. A pároddal kapcsolatos dolgok más lapra tartoznak. A gyereknek nem biztos, hogy olyan nagyon jó, az, ha két ember együtt marad miatta. A felnőtt módon történő válás sokkal kedvezőbb a lelki világuk számára. Persze ez csupán tény, nem azt akarom mondani, hogy szökj el és vállj el. Meg kell azért próbálni rendbe hozni a dologkat.
2011. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Attól sem lesz semmi baja a babádnak,ha a rokonok megpusziják az arcocskáját. Nyugodtan vidd el a szüleidhez néhány napra.

A pároddal pedig beszélgess el. Nem uralkodhat rajtad,mert abba tönkre mégy. A házasság kompromisszumokról szól,mind két fél részéről.

2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
vidd nyugodtan. Papa elmegy dolgozni, te felülsz a vonatra. Nem vagy a tulajdona,odamész ahová akarsz
2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy a kérdező férjének a rokonai nem fújnának riadó láncot? Szerintem a buszmegállóig nem érne el a gyerekkel.
2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Alapjaiban egyetértek az előttem szólókkal.

Bár szerintem meg kellene először beszélni vele, hogy szeretnél már egy kicsit kimozdulni, szeretnél egy kicsit te is a saját szüleiddel lenni.

Persze, ha ez nem vezet eredményre, akkor nincs más, mint EGYSZERŰEN KÖZLÖD VELE A DÖNTÉSEDET, hogy most pedig elutazol egy-két napra, hétre.

Nem kérdezni kell, hanem közölni vele a döntésedet.


Ha valami drasztikus módon akar megakadályozni ebben, akkor nincs más, mint a szökés! Akkor viszont valószínűleg én a helyedben VÉGLEG SZÖKNÉK!

2011. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

10,34-es vagyok!

Kezdd el mindenesetre előkészíteni a terepet azzal, hogy naponta elmentek levegőzni, sétálni a babával. Ezt tedd a napnak olyan időpontjában, hogy amikor kell, éppen kiérjetek a buszhoz, vonathoz, ezért nem lesz anyóséknak olyan feltűnő. Persze majd akkor az otthon található kp-t ne felejtsd el magadhoz venni, mert mindent, amire szükségetek lesz, úgysem fogsz tudni a szökéskor magaddal vinni.

2011. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az biztos hgy még az utcára se tudnék eljutni anélkül hogy ne vegyen észre aposom , anyosom.Akik teljesen normálisak csak azt hiszik a gyerekeik vagyunk ezért mernek mindenbe beleszólni, mindenhez pofákat vágni.Szerintük -minek megyek anyámékhoz, nem jó nekem itt?Meg mi van ott ami itt nincs?
2011. jún. 30. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!