Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem komoly kapcsolatra...

Van esélyem komoly kapcsolatra? Mit tehetek azért, hogy könnyebben sikerüljön?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, praktikusan nem volt még senkim (később értem én is, utána meg az 1-2 kósza jelentkezőn azonnal éreztem, hogy nem illünk össze, és nem akartam játszadozni velük). Mostanság egyre elemibb erővel tör rám, hogy tartozni szeretnék valahova, valakikhez. A felszínes haveri szálaknál mélyebb kötődésekre vágyom (de kölcsönös jelleggel). Erre a legcélszerűbb megoldásnak a saját család alapítása tűnik. A problémám mindezzel az, hogy én nem vagyok az a tipikus "versenyképes" nő, akit keresnek és észrevesznek a férfiak. Nem tudok táncolni, nem szeretem a smiket meg a tűsarkút, nem szeretek "csiripelni", viszont elég hamar megtalálom a hangot a gyerekkel, szeretek főzni meg vert csipkét csinálni, szeretem az extrémebbnek gondolt sportokat (síklóernyő, downhill stb.), egész jól tudok lőni is. Bennem teljesen jól megfér együtt mindez, de a fiúkat úgy érzem, taszítja a "vadabbik énem". Hogy változzak, és hol keressek, hogy ne legyen belőlem magányos vénkisasszony?
2011. jún. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem inkább úgy tűnik, nagyon is érdekes személy vagy, sokan szeretnének ilyen lányt, a kalandor természetű fiúknak tetszenél. Tehát ott kell keresni. A neten is kereshetsz hegymászó egyesületet, síelő vagy más extrém csapatokat. Beírod: extrém sportok... és találsz. Én a HSZJSE hegymászóklubról tudok, de nyílván sok ilyen van. Menj a kerékpárboltokba, ott találkoznak az ilyenek, vagy a menőbb (pl. Mormota)sportüzletekbe, jelentkezz a meghírdetett túrákra. Van pénzed utazni? Menj Tenerifére, Afrikába, Alpokba, Himalájába, adj fel hírdetést, hogy csapatot keresel biciklitúrához. A WALDORF ISKOLA volt diákjai ilyenek szoktak lenni. Keressssss!
2011. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igazából a csacsogó pcsák csak addig érdeklik a faszikat amíg megduugják őket. Tudom mert én is hím vagyok. Nem hiszem, hogy bármiben változtatnod kellene, azon kívül, hogy nyitottabb, és határozottabb leszel, illetve tudod értékelni önmagadat! Tudom , hogy ez közhely, de saját magadat kell elfogadnod, hogy észrevegyen bárki, ha mindig elbújsz, akkor nem fognak felfigyelni rád.
2011. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, Tenerifén vannak a siklóernyőzők!
2011. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudok táncolni, nem szeretem a smiket meg a tűsarkút, nem szeretek "csiripelni".(Akkor mit tudsz?)

elég hamar megtalálom a hangot a gyerekkel, szeretek főzni meg vert csipkét csinálni, szeretem az extrémebbnek gondolt sportokat (síklóernyő, downhill stb.), egész jól tudok lőni is.(Te minden szeretsz csinálni csak pont azt nem amit kellene.)

Csipke készítés közbe nem fog rád találni a szerelem.

Ha nem ismerkedsz,és viselkedsz úgy mint egy nő akkor soha nem lesz kapcsolatod.

Lehet hogy van férfi aki ezt szereti,de nem itt kellene keresgélni.

Barátnők akikkel el járj valahova??

A férfiak pedig szeretik a nőiesen öltözködő nőket.Tegyél mind ezek ellene,és hidd el hogy rád talál a szerelem.

2011. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

A leírásod alapján érdekes ember lehetsz. Viszont ezért tenned is kell pl célirányosan regisztrálsz társkereső oldalra, vagy olyan helyekre jársz ahol találkozhatsz neked tetsző emberkével. sztem 22.40es válaszát hagyd figyelmen kívül, lehet hogy az a pasi aki a férjed lesz pont nem szereti azt ha vki állandóan cicomázik vagy k*rvásan öltözik.

Tudod hogy mit szeretnél, de ezért tenned is kell mert az biztos h egy boldog család nem az égből pottyan és egy-két csalódás után ne add fel sztem.

2011. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hogy változzak,sehogy maradj önmagad,nem szabad elnyomni a szemilyéséged sose mások kdevéért,mert az csak rosszat szül.Olyat keress párnak aki elfogad úgy amilyen vagy.
2011. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Társkereső oldal szerintem gáz. Inkább a hobbiddal összefüggésben élőben keresgélj. Nagyon szuper és sokrétű érdeklődési köröd van! A férfi válaszoló nagyon jól összefoglalta. Asszem a második volt. Tökéletesen igaza van. Nem kell változnod. Nem minden ffi szereti a nőies nőket. Hála Istenek, nem vagyunk egyformák.
2011. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!